2737
2734
عنوان

از بچه خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3394 بازدید | 173 پست
من یچیزی میگم همه ممکنه بریزن سرم ولی میگم با بچت میتونی درد و دل کنی تکیه گاه و پشت و پناهت باشه ول ...

خب الان ۲۸ سالمه هنوز ب این حس نرسیدم ممکنه ی روزی دلم بخواد بنظرت؟

سرزمین عجایبه اینجا 👁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیار  چون از کار و کلاسات باید حداقل تا ۶ سال بزنی

کار و کلاسام مهم نیست میزنم اما میگم چرا حسشو ندارم چرا دلم نمیخواد؟ پنج ساله بچه میبینم اصن میترسم 😢

سرزمین عجایبه اینجا 👁
2731

منم خوشم نمیاد

ولی جرأت بیان کردنشو پیش بعضی آدما ندارم چون اونا فکر میکنن همه باید والد بشن اگر نشن یه چیزی ایراد داره

من از مسئولیت هایی که به عنوان مادر باید برعهده بگیرم میترسم از مشکلات و چالش های دوران نوجوانیش از مسائل اقتصادی و آینده از خیلی چیزا

شاید اگه مثل بعضی ها تو سن‌کم باردار میشدم مشتاق و ذوق زده هم بودم ولی در حال حاضر نه

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...

مجبور نیستی بیاری ،ما که خودمون تصمیمون بر این بود بچه نباشه، مطمئن باش  از تصمیمت پشیمون نمی شی ،تازه حیوان خونگی هم بگیری که دیگه اصلا و ابدافکرت به سمت بچه نمی ره او نقد که شیرین و دوست داشتنی میشن

وطن،تنها میراثی است که هرگز نمی توان آن را خرج کرد، هدیه داد و یا فروخت.

نیار چون خیلی فداکاری میخواد خیلی گذشت میخواد و صبر.  شما با حیوون خونگی مقایسه اش کردی به نظرمن نیاری بهتره، تازه بیاری هم یکی میاری و تک فرزند تو این دنیا تنهای تنها خیلی بهش ظلم میشه. من با سلول به سلول بدنم مادرشدن را میخواستم با تمام وجودم میخوام بچه هامو و هرگز پشیمون نیستم الان سومی را باردارم ولی سخته خستگی بسیار داره شبهایی بوده که فکرمیکردم صبح نمیشه بی خوابی های زیاد.... درنهایت یکبار که مادر صدام میکنن تمام سختی ها یادم میره وقتی خوابن نگاهشون میکنم میگم خدایا ممنون که لایق دونستی مادرشون باشم.  تا وقتی با همه وجودت نخواستی اقدام نکن بچه ها حتی وقتی پدرمادر عاشقانه میخوانشون ممکنه براشون کم گذاشته بشه چه برسه وقتی که مادر مردد باشه اصلا میخواد یا نه...  

والا منم مثل شما  ۶ ساله ازدواج کردم و هنوز نظری در مورد بچه دار شدن ندارم زندگی بدون بچه هم ...

خب میترسم ی روزی دلم بخوادش وقتی پیرم ی هم صحبتی همدمی باشه برام اما نداشته باشم نمیدونم🫤

سرزمین عجایبه اینجا 👁
2738
نیار چون خیلی فداکاری میخواد خیلی گذشت میخواد و صبر.  شما با حیوون خونگی مقایسه اش کردی به نظرم ...

میشه بدونم اطرافیانت هم مث شما چنتا بچه دارن و راضی ان یا نه ؟

سرزمین عجایبه اینجا 👁

منم برعکس تو خیلی میخام بچه دارشم دعام کنین😭

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
منم خوشم نمیاد ولی جرأت بیان کردنشو پیش بعضی آدما ندارم چون اونا فکر میکنن همه باید والد بشن اگر نش ...

دقیقا منم از بزرگ شدنش از جوونیش از مشکلاتش از مسئولیت ایندش میترسم وگرنه تا کوچولوعه که چیزی نیست

سرزمین عجایبه اینجا 👁
2706