2726
عنوان

از بچه خوشم نمیاد

3374 بازدید | 173 پست

نمیدونم چرا ۵ساله ازدواج کردم ولی از بچه خوشم نمیاد

وقتمم پره کارمندم باشگا میرم کلاس زبان موسیقی و حس میکنم واسه بچه وقت ندارم

دلم میخواد یه حیوون خونگی تا اخر عمر داشته باشم و بچه نیارم

همه ام اطرافم از بچه اوردن پشیمونن 

من میترسم ب حرف بقیه گوش کنم پیر شدم پشیمون بشم نمیدونم بچه خوبه یا نه؟ 

سرزمین عجایبه اینجا 👁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیار 

چون از کار و کلاسات باید حداقل تا ۶ سال بزنی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2728

والا منم مثل شما 

۶ ساله ازدواج کردم و هنوز نظری در مورد بچه دار شدن ندارم

زندگی بدون بچه هم میشه آخه انگار رسمه هر کی ازدواج کرد بچه هم بیاره میشه متاهل باشی و بچه نیاری هیچ وقت. پس اینا که کلا مجرد می‌مونن چکار میکنن ؟ اگر نمیخوای نیار بنظرم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

بنظرم شما بچه نيار چون با توجه به گفته ات همه اطرافيانتم پشيمونن شما هم پشيمون ميشي اون طفل معصوم ها هم گناه دارن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
منم بچه  دوست ندارم بیشتر دلم میخاد به سرپرستی بگیرم در اینده

این اشتباه رو نکن تربیتش خیلی سخته 

چون تا بیاد بهت بدن بچه ۳_۴سالشه و تربیتش سخته

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

بچه که خوبه ولی مث هر چیز دیگه ای سختیای خودشم داره مسئولیت پذیری زیاد میخواد یه جاهایی فداکاری و هیچ کدوم از کارایی که انجام میدی جاشو نمیگیره و بعدا حسرتش هست ولی بهتره با این حس و حال بچه دار نشی وقتی خواستی حتما دیدت درست شده باشه وگرنه هم خودت هم بچت خیلی اذیتین چون ارتباط درستی بینتون شکل نگرفته

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

من یچیزی میگم همه ممکنه بریزن سرم ولی میگم با بچت میتونی درد و دل کنی تکیه گاه و پشت و پناهت باشه ولی با حیوون خونگی نمیشه ضمن اینکه بنظرم عشق مادر به فرزند خیلی مقدسه هر وقت امادگیشو داشتی حتما طعم مادر بودنو حس کن

2706