2376
2368
عنوان

داروی توجه و تمرکز برای کودک

102 بازدید | 16 پست

سلام کیا داروی توجه و تمرکز به کودک پنج ساله میدن چه دارویی میدن دکتر برای پسرم آریپیپرازول نوشته به توجه و تمرکز ربط داره یا برای اختلال یادگیری هست

بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
نشونهاش چی هست مدرسه چطور هست 

کلاس پنجم هست .

املا کلمات جا می‌ذاره ولی اشتباه نمیکنه .

ریاضی خیلی میخونیم ولی بازم ی جایی خراب می‌کنه .

بی دقتی داره .

متاسفانه کلاس پنجم هست ولی از معلمش حساب نمیبرع .

احساس مسئولیت نداره هیچی .

من ایمان دارم که خدا حتمااا حتماااا حتماااا ب دل ما نگاه می‌کنه و اونی میشه ک چند سال هست ک منتظرشیم  
2372
قبل مدرسه اش یادت هست چطور بود 

عالی بود همه چی .

کلاس اول همینطور .

دوم بردم غیرانتفاعی بد شد .

دیگه آوردم دولتی.

پارسال عالی بود 

امسال خیلی تغییر کرده پنج ماهه از این رو ب اون رو شده

من ایمان دارم که خدا حتمااا حتماااا حتماااا ب دل ما نگاه می‌کنه و اونی میشه ک چند سال هست ک منتظرشیم  
عالی بود همه چی . کلاس اول همینطور . دوم بردم غیرانتفاعی بد شد . دیگه آوردم دولتی. پارسال عالی ب ...

تاخیر کلام نداشت،یا جنب و جوش و بیش فعالی شعر حفظ میکرد قبل مدرسه 

تاخیر کلام نداشت،یا جنب و جوش و بیش فعالی شعر حفظ میکرد قبل مدرسه 

نه اصلا همه چی عالی .

اره شعر خوب حفظ میکرد از سه سالگی .

جنب و جوشش بالاست الان ولی قبلا ن اصلا .

نه اصلا همه چی عالی . اره شعر خوب حفظ میکرد از سه سالگی . جنب و جوشش بالاست الان ولی قبلا ن اصلا .

چطور یهو اینقدر تغییر کرده من حرف زدنش خوب نیست شعر حفظ نمیکنه اعداد یاد نمیگیره

چطور یهو اینقدر تغییر کرده من حرف زدنش خوب نیست شعر حفظ نمیکنه اعداد یاد نمیگیره

نمی‌دونم خودم حس میکنم بیش فعال هست 

ولی دکتر مغز و اعصاب بردم گف هیچ مشکلی ندارع .نوار مغز .ام ار ای .همه چی داده 

البته داروی تشنج میخوره ی سال و نیم هست.

همه چی خوب بود .

ی بار تشنج خفیف کرده بوده دیگه نکرده .

گوشی بهش نده به هیچ عنوان

تلویزیون هم کلاً جمع کن توجه و تمرکزش برمیگرده

بیخود به بچه دارو نده.

اینی که گفتم رو امتحان کن اگه نتیجه ندیدی برو پی درمان.هزینه نداره و کار سختی هم‌نیست.

گفت اختلال یازگیری یکی دیگه هم گفت کم هوشه  

غلط کردن.بچت اصلا کم هوش نیست

بعد چه لزومی داره بچه الان اعداد و شعر بلد باشه؟مهم مهارت های زندگیه که به کارش میاد.

فقط و فقط دیجیتال و فضای مجازی و صوت و تصویر رو تو خونه به صفر برسون میبینی که از این رو به اون رو میشه هم حرف زدنش و هم رفتارش و هم توجه تمرکزش

متاسفانه گوشی و تلویزیون و تبلت و اینجور چیزا آسیب جدی به سیستم عصبی مغز بچه ها میزنه ولی وقتی کلاً قطع کنی مغز ترمیم میشه و پیشرفتش رو میبینی

حتی روزی ۵ دقیقه هم نذار ببینه و بشنوه