2410
2553
عنوان

بهتون مریض باشه شوهرتان چیکار میکنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اصلا ارزش نداره به خاطر دوستات زندکیتو تلخ کنی مردها گاهی متوجه نمیشن یا بایدمستقیم میگفتی واس ...

اخه همه چیز واسه مادراس گناه نکردیم بچه دار شدیم ک هیچ مسیولیت بجز درآمد رو دوش مرد نباشه

2456

نمیتونستی بسپاری به مامانت یا خواهرت بری زودی برگردی

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2714
اخه همه چیز واسه مادراس گناه نکردیم بچه دار شدیم ک هیچ مسیولیت بجز درآمد رو دوش مرد نباشه

مگه کمه مسئولیت درآمد زایی؟ 

ی جوری میگی درآمد که انگار با ظرف شستن یکیه..

تو زمونه آدم پول از دهن شیر درمیاره

مگه کمه مسئولیت درآمد زایی؟  ی جوری میگی درآمد که انگار با ظرف شستن یکیه.. تو زمونه آدم پول ا ...

نه کم نی ولی من از شوهرم درآمدم بیشتر بود بخاطر بچه نشستم تو خونه

مگه کمه مسئولیت درآمد زایی؟  ی جوری میگی درآمد که انگار با ظرف شستن یکیه.. تو زمونه آدم پول ا ...

والا عزیزم اگه طرف یه پرستار بگیره برای بچه و یه نفرم برای کارهای خونه دقیقا کل حقوقش رو باید بده 

چرا کارهای خانمها به چشمتون نمیاد؟؟

همسر من نمیزاشت بره ولی احتمالا خودمم نمیرفتم با دوستام بیرون و دو تایی میشستیم بالا سر بچه مگه اینکه میدیدم حال بچم خوبه و تبش قطع شده که یه ساعت میسپردم به مادرم و همسرم و میرفتم سریع برمیگشتم

2706