2737
2734
عنوان

سر کنکور قفل کردم‌...

397 بازدید | 17 پست

کیا اینجوری شدن همه چیزو بلد بودم قبلش عاالی حل میکردم ولی سر کنکور قفل کردم هول شدم نمیدونستم باید چیکار کنم سوالا رو یکی یکی یه ذره حل میکردم ولی به حواب نمیرسید میرفتم بعدی خیلیا رو بلد بودم ولی نمی تونستم حل کنم هی ساعتو نگاه میکردم هی برگه رو خیلی بد بود اخه چرا قبلش اینجور نبودم😞یعنی دوباره هم کنکور بدم همین میشه😞

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖

استرس داشتی؟

قبلش آزمون میدادی؟؟ 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوه تو کنکور 

ازمون میدادی؟

تکنیک و تسلط سر جلسه رو تمرین میکردی؟

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
2728

من اینطور نشدم هر چی بلد بودم زدم

ولی بستگی ب عوامل زیادی مثل مرور ؛  عدم خواب کافی؛ استرس؛ گرما و سرما 

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
گوه تو کنکور  ازمون میدادی؟ تکنیک و تسلط سر جلسه رو تمرین میکردی؟

خوب گفتی گوه تو کنکور😞😭

ارع ازمون میدادم، نمیدونم چی شد یه دفعه امادگی داشتم کاملا

من اینطور نشدم هر چی بلد بودم زدم ولی بستگی ب عوامل زیادی مثل مرور ؛  عدم خواب کافی؛ استرس؛ گر ...

خیلی استرس داشتم😞

گوه تو کنکور  ازمون میدادی؟ تکنیک و تسلط سر جلسه رو تمرین میکردی؟

واقعا گ.و.ه توش دمت‌گرم

اینو از رتبه ۱۰۰۰ کنکور با بالاترین درصد ۹۲ بشنو😑😂 جدی ام

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️
2738
خوب گفتی گوه تو کنکور😞😭 ارع ازمون میدادم، نمیدونم چی شد یه دفعه امادگی داشتم کاملا

چی بگم 

انقدر از کنکور و فضاش بدم میاد که نمیتونم امید هم بدم 

شاید استرس داشتی عزیزم 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
چی بگم  انقدر از کنکور و فضاش بدم میاد که نمیتونم امید هم بدم  شاید استرس داشتی عزیزم&nb ...

اره خیلیی زیاد استرس داشتم😭

واقعا گ.و.ه توش دمت‌گرم اینو از رتبه ۱۰۰۰ کنکور با بالاترین درصد ۹۲ بشنو😑😂 جدی ام

یعنی مسخره ترین سیستم همین کنکور هست 

الان چه رشته ای هستی؟

منم رتبه ۳۵۰۰ بودم الانم استخدام رسمی اما تو فکر انصراف هستم که دیگه تا چند روز دیگه این فکر عملی میشه 

این همه خودم رو نابود کردم ،الکی الکی 

2706