2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم به نظرم به اعتقادات ادم بر میگرده

یکی اعتقاد داره و دعا میگیره و کارش پیش میره یکی اعتقاد نداره و چیزی نمیشه اگه بترسی امکان داره خدایی نکرده بدتر هم بشه

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 
منم دنبال دعانویس خوب وکاربلد هستم بخدا دیگه خسته ام از رفتاراش بریده ام از زندگی 

پس همدردیم. والا سر یه چیزایی به آدم توهین می‌کنه که حالمو از خودش بهم میزنه، کشیده به اون مادر عوضیش

2738

مال من صد درجه بد تر از اینی ک میگیه 

ولی خوشم نمیاد از دعا و اینا خودمم سرد شدم دیگ مهم نیس 

به سلامتی حرفایی که تایپ شد ولی سند نشد و پاک شد...🌙🚬 به سلامتی حرفایی که ته دل موند و اخر سرم پست شد و لایک شد :)💔
مال من صد درجه بد تر از اینی ک میگیه  ولی خوشم نمیاد از دعا و اینا خودمم سرد شدم دیگ مهم نیس&n ...

من میگم فقط لال بشه و دستاش شل بشن . دیگه واسم عشق و این چیزا مهم نیست 

مال من صد درجه بد تر از اینی ک میگیه  ولی خوشم نمیاد از دعا و اینا خودمم سرد شدم دیگ مهم نیس&n ...

البته منظورم این نیست اتفاقی واسش بیفته ، منظورم اینه که قدرت تندخویی و دست بزنش از بین برنگه

البته منظورم این نیست اتفاقی واسش بیفته ، منظورم اینه که قدرت تندخویی و دست بزنش از بین برنگه

والا ماهم تو فامیلمون داریم متاسفانه درست نمیشن

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞