2410
2553
مشکلت چیه؟

همسرم کلامشکل اسپرم داره خودمم تنبلی شدیدتخمدان 

امروزهمسرم باکلی داروتقویتی نتونست نمونه تحویل بده براای یوآی برگشتیم اومدیم ای یوای ام کنسل شدکلا

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرم کلامشکل اسپرم داره خودمم تنبلی شدیدتخمدان  امروزهمسرم باکلی داروتقویتی نتونست نمونه تحوی ...

طب سنتی رم امتحان کردی؟؟

یا هومیوپاتی؟

منتظر  طب شیمیایی نباش

تنبلی رو که دیگه اکثر خانوما دارن واسه اسپرم همسرتم فک کنم طب سنتی جواب بده.پیش یه کاربلد برو.

همه تاپیکام یاد آور روزای تلخم بود امضامم ازون بدتر.لغو کاربری کردم تا از نو شروع کنم.کاربر ۹۵ هستم.
2720
طب سنتی رم امتحان کردی؟؟ یا هومیوپاتی؟ منتظر  طب شیمیایی نباش تنبلی رو که دیگه اکثر خانوم ...

طب سنتی خیلی خیلی رفتم اثرنکردانقدرداروخوردیم نشد

الان دوماه بودهم داروی سنتی دادم به همسرم بعداونم داروی شیمیایی متاسفانه نشدفعلاکه میخام ادامه ندم چون حال روحی خوبی ندارم

طب سنتی خیلی خیلی رفتم اثرنکردانقدرداروخوردیم نشد الان دوماه بودهم داروی سنتی دادم به همسرم بعداونم ...

اصلا ناامید نباش.

صددرصد بچه دار میشی😍

ادم تا بچه دار نشده همش فکر میکنه دنیا به اخر رسیده.

هر چقدر بگم نمیتونی درک کنی همین الانم میتونی هوشبخت ترین زن باشی.به وقتش خدا نی نی تم میده.

حالا که شما هر دوتون تحت درمان هستین منتی سر کسی نیس.

خوش بگدرونین .مسافرتایی که تو دلتونه دوتایی برین.

بعد بچه زندگی مثل قبل نمیشه.دوست خودمم ۷ ساله خودشو به درو دیوار میزنه واسه بچه.هی میگم بابا والا توهم نی نی دار میشی.این روزاتونو بخاطر بچه زهر خودتو شوهرت نکن.

مگه زندگی همش بچه س.

یه جوری خوش بگذرون که بچه یادت نیفته .یهو خدا بچه رومیده که دیگه نتونی خوش بگذرونی(صد درصد تضمینی)

همه تاپیکام یاد آور روزای تلخم بود امضامم ازون بدتر.لغو کاربری کردم تا از نو شروع کنم.کاربر ۹۵ هستم.
اصلا ناامید نباش. صددرصد بچه دار میشی😍 ادم تا بچه دار نشده همش فکر میکنه دنیا به اخر رسیده. هر چ ...

ممنون دوست خوبم بابت حرفهاوانرژی مثبتتون بله درسته ولی نمیدونم چرااونایی که منتظربچه ان یه جاهایی واقعادیگه کم مییارن قربون دستت که اینهمه حرفهای خوب برام زدی انشاالله که خداحاجت دلتون روبده خیلی ممنونم

ممنون دوست خوبم بابت حرفهاوانرژی مثبتتون بله درسته ولی نمیدونم چرااونایی که منتظربچه ان یه جاهایی وا ...

فدات شم.انشالله حاجت روا بشی😊

2714
طب سنتی خیلی خیلی رفتم اثرنکردانقدرداروخوردیم نشد الان دوماه بودهم داروی سنتی دادم به همسرم بعداونم ...

سلام بهت درخواست دوستی دادم میشه قبول کنی؟

میخوام شماره یه طب سنتی رو بهت بدم که خودم چن جا نتیجه گرفتم ازش میتونی زنگ بزنی ازش مشاوره بگیری آدم خوبیه مشاورشم رایگانه هر چی بپرسی جواب میده اگرم نتونستی باهاش تماس بگیری میتونی عکس آزمایشاتو برام بفرستی شخصا میبرم نشونش میدم پستتو دیدم نتونستم بی تفاوت رد شم دلم یه جوری شد شاید وسیله شد به حاجتت برسی خدا رو چه دیدی

سلام بهت درخواست دوستی دادم میشه قبول کنی؟ میخوام شماره یه طب سنتی رو بهت بدم که خودم چن جا نتیجه گ ...

قبول کردم عزیزم ممنون قربون دستت خیلی ممنونم ازتون