2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😢😢😢😢😢😢😢😢😔😔😔😔😔😔😔😔😔 کاش

حسم بهم میگه تو یه مادر خوب میشی خدا هر چه زود تر یه نی نی کوچولو بهت بده

کاش به زمانی برگردیم:که بزرگ ترین غم زندگیمان شکست پی در پی نوک مدادانمان بود:))
2720

قطعا حرف دل من نیست 

من انقدر مشکلات داشتم و دارم در حدی که اکثر جسمم نابود شده ولی مشکلاتم خیلی بزرگم کردن خیلی منو توسعه دادن ، هیچ وقت دوست ندارم به بچگی برگردم، در زمان حال زندگی میکنم و به لطف خدا به آینده بسیار امیدوارم 

2714
ممنون گلم 

عزیزم نمیدونم چقدر ادم معتقدی هستی، یه بالشت بزار رو پاهات و روضه حضرت علی اصغر رو دانلود کن،  (یه مادر ک شیش ماهه مادر شده.......)، پاهات و تکون بده از ته دلت از خود شش ماهه کربلا و مادرشون بخواه،  نذر شیر برا حضرت علی اصغر هم خوبه، 72تا شیر نذر کن روز ایشون پخش کنی،  ان شاءالله ک حاجت روا بشی 

عزیزم نمیدونم چقدر ادم معتقدی هستی، یه بالشت بزار رو پاهات و روضه حضرت علی اصغر رو دانلود کن،   ...

عزیزم انقدرنذرونیازکردم خسته ام شیربراعلی اصغرهم نذرکردم قبول نشداونم انجام میدم ولی نه اعتقادی مونده نه امیدی 

امروزبرام جهنم بودانقدرگریه کردم 

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
عزیزم نمیدونم چقدر ادم معتقدی هستی، یه بالشت بزار رو پاهات و روضه حضرت علی اصغر رو دانلود کن،   ...

اینطوری که خدای نکرده از غصه دق میکنه.خیلی موج منفی داره

انشاله با توکل به خدا، درمان ، تغذیه مناسب و ورزش برای ناباروری خیلی بهتره

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 
عزیزم انقدرنذرونیازکردم خسته ام شیربراعلی اصغرهم نذرکردم قبول نشداونم انجام میدم ولی نه اعتقادی موند ...

مشکلت چیه؟

همه تاپیکام یاد آور روزای تلخم بود امضامم ازون بدتر.لغو کاربری کردم تا از نو شروع کنم.کاربر ۹۵ هستم.
عزیزم انقدرنذرونیازکردم خسته ام شیربراعلی اصغرهم نذرکردم قبول نشداونم انجام میدم ولی نه اعتقادی موند ...

پست قبلی من رو بخون

امیدت رو از دست نده منم این روزا رو داشتم. روحیه تو نباز

از زندگیت لذت ببر، بچه هم به موقش میاد 

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 
2706