2726

سلام خانوما کاربرد این قرص چیه تقویت یا تعداد تخمک؟میخوام قبل پانکچر استفاده کنم ،فقط چیزی ک میدونم اونایی ک ذخیره پایین دارن معمولا میخورن این قرص رو الان من ک pcoهستم چی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

Pco موهای منو داغون کرده.خدا خودش شفامون بده

ریزش داری؟؟ قرص مصرف نمیکنی؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2728

Dhea یه هورمونه، طبیعتا مصرفش هم باید تحت نطر پزشک باشه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
ریزش داری؟؟ قرص مصرف نمیکنی؟

وحشتناک ریزش دارم..موهتم پرپشت و بلند بود هرکس پرپشتیشو میدید ماشالله میگفت.الان کل موهای سرم تو یه مشت جا میشه.قرص نمیخورم از قرصای هورمونی میترسیدم اما فایده نداره باید برم دکتر

وحشتناک ریزش دارم..موهتم پرپشت و بلند بود هرکس پرپشتیشو میدید ماشالله میگفت.الان کل موهای سرم تو یه ...

منم مث شما ریزش دارم و میخوام برم دکتر..چون درمون نکردیم ریزش داریم..ان شاءالله ک بعد درمان درمیاد موهامون..

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
وحشتناک ریزش دارم..موهتم پرپشت و بلند بود هرکس پرپشتیشو میدید ماشالله میگفت.الان کل موهای سرم تو یه ...

اح گفتی موهای منم یه مشته ففط 

شما چه دکتری میخواهی بری. پوست یا غدد؟

ریزش شقیقه هم داری.؟مندارم

منم ریزش دارم بخاطرpc

شما هم دارو مصرف نمیکنی؟؟ 

2706