2726

امروز ۸ نفر مهمون داشتیم به جز خودمون 

برای ۱۱ نفر ۲ تا ماهی پخته کلا ، یه کاسه کوچیک قیمه ، یه کاسه کوچیک خورشت کرفس ، یه کوچولو ماهیچه 🙄🙄 به اندازه ۳ نفر شاید زیتون پرورده ، سالاد و انواع ماست و حلوا و دسر و فلان اما از هرکدوم خیلی کم به اندازه یه نفر 

باقالی پلو بود رشته پلو هم بود 

بهش میگم اینجور زشته خوب نیست انقدر از هرکدوم کم کم درست میکنه که هیچکس نمیتونه درست بخوره با اینکه زحمت میکشه اما همه گرسنه بلند میشن 

درست نمیگم؟؟ الان برای شام هم داره همون کارها رو میکنه 

اینا هم مهمونای منن . دوست ندارم اخهههههه 

🍭🍰

خودت درست کن

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خبره این همه غذا خب🫤برای همه یه مدل درست کنید بی زحمت

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2728

بگو مادربزرگ عزیزم یکیشو بپز کافی بپز اینجوری انگار همش نیم خورده روزای گذشتست گرم کردی اوردی سر سفره!!! 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

این همه غذا درست کرده. قرار نیست که همه از یه نوع غذا بخورن  بجای اینکه دونوع غذا درست کنه  متنوع درست کرده اما از هرکدوم کم. کی آخه تو مهمونی یه ماهی کامل میخوره  هرکی یه تیکه برمیداره

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

خب نذار بگو دو مدل می‌خوام باشه اما زیاد

تمام من ...تو   «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ»🌿  رَبِّ هَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَميعُ الدُّعاءِ.🌷
2706