2410
2553

ن بابا

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

دعا موقته شاید اولش جواب بده و ذوق کنی ولی بعدش کاملا برعکسش میشه ... از من میشنوین جن و پری وارد زندگیتون نکنین اصلا پیش دعا نویس نرین ....فقط از خود خدا بخاین از واقعا به صلاحتون باشه اتفاق میوفته اگه نه با زور نخاین 

چون خود خدا گفته كه جادو و جنبل نكنيد و تو احاديث هم است كه اين كار گناه داره حتما هست

ولى من خودمو و عزيزانمو تسليم خواست و اراده ى خداى مهربون كردم و وقتى حس خطر كنم

چهارقل

اية الكرسى 

لاحول ولا قوة الا بالله 

سوره ياسين 

و بقره مى خونم (بقره چون طولانيه صوتشو مى ذارم پخشه شه تو خونه ) وميگم خدايا قدرتت فوق قدرتهاست و توكلم به خودته

لطفا پروفايل منو كپى نكنيد،پروفايل مثل شناسنامه هر فرديه ،…😅

اگه از خدا چیزی بخوای و دعات شرعی باش حتما براورده میشه

شرعی ینی اینکه نگی خدایا دعا میکنم مثلا چش طرف کور شه یا چمدونم فلانی بمیره دستش بشکنه و...

دعایی ک خیر باشع مطمین باش دیر یا زود براورده میشه

☘من هیچ جا تو زندگیم پشیمون نشدم جز اونجا که تهش به طرف گفتم:حیف وقتی که واسه تو گذاشتم اون لحظه عمیقا پشیمون بودم میدونی چرا؟چون میتونستم بشینم کتاب بخونم،بستنی بخورم،واسه خودم قهوه درست کنم،فصل جدید سریالمو ببینم،ولی وقتمو دو دستی تقدیم کردم به طرف گفتم بیا عزیزم مال تو،خرابش کن

خدا جهان رو روی یه نظمی افریده

ممکنه دعا کنی اگه طلسم باشی بخاطر طلسم دعاهات نگیره و خدا مستقیما معمولا دخالتی نمیکنه مثل کسی که قتل میکنه خدا مقتولو نجات نداده یا کسی که مالشو دزد برده

طلسمم همینه یکی گناه کرده در حق دیگری ظلم کرده طبق اون نظم جهانی اخر کارمای کارشو میبینه این دنیام نبینه روحش بعدا تو عذاب میشه

قطعا قدرتی بالاتر از خدا نیست ولی خب ایناییم که گفتم تو این دنیا هست اینو برای اونایی گفتم که میگن خدا هست و دعا کنی میرسی به خواستت

لطفا درخواست دوستی ندید
2706