2703
2553
عنوان

عطر کیکی که پختم شوهرم از خودبیخودکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😅😅😅

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
شکلات

اتفاقا شک داشتم درست نوشته باشم اما حوصله سرچ نداشتم

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
مگه چی پختی از خود بیخود شده

کیکی توش چاشنی عشق ومهر ومحبت گلم😝

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
2714

شوهری ک با یه کیک از خود بی خود میشه خیلی اوضاش خطریه😂😂

نوش جونتون

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

تا از خود بیخود شده ببرش بازار ی سرویس بردار

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
شکلاتیییییی با پودر نیمه آماده رشد

چیزی هم روش میزنی عزیزم؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
شوهری ک با یه کیک از خود بی خود میشه خیلی اوضاش خطریه😂😂 نوش جونتون

😝😝عشق اخه توش ریختم 

کیک عشق عشققققق🤣❤️❤️❤️

😝😝عشق اخه توش ریختم  کیک عشق عشققققق🤣❤️❤️❤️

عزیزوووووم پایدااااارررز تاااا ابدددددد😂😂😘

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
2706