2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی ازت گلم لطف کردی 

یه غذا تو نی نی سایت شنیدم ته دیگ ماکارونی بود مثل پیتزا روش پنیر پیتزا زده بود خیلی خوشمزه یه نظر میومد فک کنم اسمش پیتزا ماکارونی باشه

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
بزار گلم 

این ساندویچ بسیار لذیذه مرغ رو بذار بپزه سینه باشه بهتره حالا با هر موادی که خودت همیشه میپزی سیر ، پیاز و... من فقط یه گالینابلانکا توش پودر میکنم میذارم بپزه.بعد از پخت ریش ریش کن تو یه کاسه بهش جعفری خورد شده ، پیازچه خورد شده ، هویچ یه دونه رنده شده ، یه کم گردو خورد شده ، یه قاشق ماست، یه قاشق مایونز ، نمک فلفل و اگه دوست داری آویشن اضافه کن و لای نون ساندویچی بذار... همین مواد رو میتونی لای دوتا نون تست که مثلثی کات کردی بذاری و به عنوان فینگرفود استفاده کنی خیلی خوشمزه میشه

یه غذا تو نی نی سایت شنیدم ته دیگ ماکارونی بود مثل پیتزا روش پنیر پیتزا زده بود خیلی خوشمزه یه نظر م ...

من درست کردم اونو عزیزم خوشمزه ولی چون ماکارونی داره سنگینه

حالا این شام: برای مهمونیها بسیار جدید و خیلیییی خوشمزه است: سینه ی مرغ رو باز هم بپز به روش خودت، ریش ریش کن و توی یه تابه با اسفناج خورد شده کمی تفت بده فقط کنی ... نمک و فلفل و آویشن هم بزن... بعد قارچهای خورد شده هم جدا با نمک و فلفل سرخ کن... سس بشامل هم درست کن(همون سس لازانیا) بعد توی یه ظرف مخصوص فر از این گردا که توش کیک درست میکنن کفشو چرب کن(من از این ظرفیتی گیره ای استفاده میکنم راحت باز شه) ته ظرف نون پیتا بذار(بسته بندی سوپرا دارن) نون پیتا کمی شیرینه من به جاش از این نون تافتونهای گرد سبوس استفاده میکنم که اون هم سوپرا دارن.روی نون سس و پنیر پیتزا و روش مواد مرغ و قارچ و دوباره سس و پنیر پیتزا و نون بعدی....تا لایه ی آخر که دیگه نون نمیذاری پنیر پیتزا میریزی یه رب تا بیست دقیقه میذاری فر دمای ۱۸۰ زود آماده میشه.اگه روش از این پنیر گوداهای ورقه ای هم بچینی خیلی خوشمزه تر میشه