2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رولت سیب زمینی درست کن 

پوره سیب زمینی درست کن پهنش کن روی کیسه فریزر 

مواد داخلش هم ذرت خیارشور ژآمبون و سس رو قاطی کن بزار لای سیب زمینی بعدش با کمک کیسه فریزر رولش کن بزار یخچال یکی دوساعت بمونه بعدش با چاقوی خیس برش بده (که خراب نشه ) خیلی شیک و خوشمزه است برای بیرون هم عالیه

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

ببین مواد فلافل و کتلت و ترکیبی بزن و مث کوکو یا کتلت سرخ کن عجیب خوشمزه میشه ..... نخود .سیب زمینی پیاز تخم مرغ اگ خواستین گوشت ...انواع ادویه ها 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2731

قارچ و سینه  مرغ داری اگه آره سینه مرغ رو مکعبی کن و یه پیاز رنده تفت بده و مرغ رو اضافه کن و سرخ که شد قارچ رو هم بریز و درش رو بذار بعد که یکم پخت ادویه و رب بزن و دو لیوان آب بریز و بذار بپزه با حرارت کم تا شبیه خوراک بشه آخرش نمک و آبلیمو بزن بهش

خیلی خوشمزه ست هم میشه با نون خورد هم با برنج

نور خواهی مستعد نور شو.... 

دل مرغ یا خودشو خورد کن با پیازو ادویه و ی کوچولو سیر رنده شده تفت بده ی لیوان آب بریز سیب زمینیم خورد کن بریز ابش خشک بشه سرخ بشن بعد پنیر پیتزا بریز و با بربری ساندویچش کن با سس

یا اینارو بریز رو بربری بعد پنیر اصافه کن دورش کاعذ بپیچ بزار ماکرو فر یا فر توستر اینا اب بشه  میتونی قارچ و فلفل دلمه اینا هم اصافه کنی

خدایا شکرت 🙃
2738
چندتا غذاهاتو بگو اگه زحمتی نیس ماهم امتحان کنیم‌🥰

عزیزم توی پست قبلیم غذای فست فودی رو گفتم... 

اما غذاهای خونگی ام میگم بهت الان. 

واویشکا که بد نبود سیب زمینی آبپز و گوشت چرخ کرده و پیاز و رب. به علاوه برنج. 

کوکوی مرغ و خیلی دوست دارم البته لا به لاش دنبه قاطی میکنم و ادویه های مختلف میریزم، یعنی درواقع هرچی دم دستم باشه میریزم😁 نمک فلفل یکمی زردچوبه ادویه های اصلیشن. کلا سینه و رون مرغ و دنبه رو باهم چرخ میکنی و این ادویه هارو میریزی و طبق میل خودت اگه ادویه دیگه ای خواستی می‌ریزی، 

خوراکم خیلی درست میکنم یه غذای مفید و مقوی که خیلیم خوشمزس. البت سلیقه های غذایی فرق میکنه اما من درست میکنم همه خوششون میاد. 

بادمجون و هویج و سیب زمینی و فلفل دلمه ای به علاوه یه سری ادویه و چند قاشق رب بزار بپزه و اینکه بعدش یکم نخود خیس خورده و آب پز شده بریز توش و با آب جوووش بزار بپزه. 

غذای مورد علاقه من کباب تابه ای هست، که غذای جدیدی نیست، اما دیدم خیلیا یه جور دیگه درست میکردن، 

من یه بسته گوشت چرخ کرده رو با دو سه تا پیاز گنده رنده میکنم، پیازش کم نباشه، و زردچوبه و نمک و فلفلم میزنم. 

بعد ته قابلمه رو رب میریزم و روغن میزارم یکمی رب سرخ بشه، خیلی نه که بسوزه اما سرخ بشه، بعد کباب تابه ای هارو تیکه تیکه به صورت دایره ای میریزم ته ماهی تابه و یکمی آب جوش میریزم، کنارش گوجه های گیلاسی میریزم و درشو میزارم و اجازه میدم کااامل بپزه. وسطاش یکم تکونشون میدم که همه طرفش بپزه اما خیلی در ماهی تابه رو باز نمیزارم. 

بعد اینکه آبشم کم نباشه، 

سیب زمینی های خلالی نازک نازک سرخ میکنم و یکمی از آب خورش میریزم روشون تا یکمی ربی بشن، بعد با برنج سرو میکنیم. 

یکی از غذاهای دیگمونم اینه که یه تستی درست میکنیم، با نون تست و کالباس و پنیر ورقه ای، اینطوری که روی نون تست، کالباس و پنبر ورقه ای میزاریم، و یه نون تست دیگه میزاریم روش بعد توی دستگاه میکر میزاریم. بعدش یه نیمرو خوشمزه درست میکنیم و روی تستیمون میزاریم، یکم سیب زمینی به صورت خلالی سرخ میکنیم و روش پنیر پیتزا میریزیم، بعد اونم که حاضر شد میزاریم کنار تستیمون ووو سرو میکنیییم. 

کلا تنوع غذایی زیاد داریم الان فقط چند تاشو گفتم. 

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش
عزیزم توی پست قبلیم غذای فست فودی رو گفتم...  اما غذاهای خونگی ام میگم بهت الان.  واویشک ...

خیییییلی ممنونم لطف کردی من از تنوع غذایی و غذاهای من دراوردیه خوشمزه خیلی خوشم‌میاد😅😅

میشه 
خیییییلی ممنونم لطف کردی من از تنوع غذایی و غذاهای من دراوردیه خوشمزه خیلی خوشم‌میاد😅😅

امیدوارم اگه درست کردی خوشت بیاد عزیزم❤️

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش
2706