2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا خودشون خیلی خوشمزه بازی درمیارن اما من منظورم غذای خوشمزه بود ممنون😊

عزیزدلم اگه حرف من ناراحتت کرد من شوخی کردم. قصد بدی نداشتم، داشتم برات تایپ میکردم. من آشپزی زیاد میکنم اگه غذای دیگه ای میخوای بگو بهت بگم. 

البته اینم بگم اکثر غذاهام من درآوردیه چند تا چیز و قاطی میکنم یه چیزی در میاد ولی خوشمزه میشه. 

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش
مرسی ازت گلم لطف کردی 

قربونت من اولین بار برا خانواده ام درست کردم خوششون اومد، چن هفته پیشم برا شوهرم اولین بارش بود میخورد اونم دوس داش، فک کنم همه خوششون بیاد

فاقد اعصااااابم 🦍 متاهل 🐔
2728
شوخی کردم...  چجوری میخوااای  فست فودی میخوای یا غذای خونگی؟  من زیاد از غذاهایی ک ...

یه غذایی باشه که بشه فهموند دستپختم خوبه مثل خورشت و برنج نباشه که بخوام ببرم بیرون سخت باشه

2738
ممنونم گلم

کباب لا پلو هم خیلی خوشمزه است من خیلییییییی دوست دارم تو نت بزن خیلی راحته همون کباب تابه آیه میزاری لای پلو دم میدی محشره

نی نی یار حالا من هیچی خودت چه جور روت شد کاربری،۱۳ساله منو بترکونی 😐😐😐😐نه واقعا رو شد 
چجوریه عزیز؟

بخدا من تازه عروسم زیاد بلد نیستم آشپزی کنم ولی تو اینستا دیدم غذای خوشمزه ای هست مواد خاصی هم نداره تا اونجا که یادم میاد سینه مرغ ونون تست و سس مایونز اینا بود دیگه بلد نیستم🤭

2706