2410
2553
عنوان

دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 43 پست
منم اصفهانیم دو ترم سمنان خوندم(یک ترم حضوری و یک ترم مجازی) و بعدش مهمان دانشگاه اصفهان شدم ولی من ...

چجوری انتقالی گرفتی؟من هرجور شده میخوام انتقالی بگیرم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باز خوبه دو نفر ادم هم سن و سال خودت دورت هستن، من ازدواج کردم رفتم شهر دیگه همش خونم دارم دق میکنم

هم اتاقیام باهم دوستن من فقط بینشون غریبم بامن حرف نمیزنن زیاد😂😐🙂

2720
چجوری انتقالی گرفتی؟من هرجور شده میخوام انتقالی بگیرم😭

باید حتما دو ترم یزد بخونی بعد تو اردیبهشت تو سامانه سجاد درخواست بدی

اول باید مهمان بشی بعدش بهت انتقالی میدن

فقط یادت نره حتما حتما تو اردیبهش باید درخواست بدی اگه زمانش بگذره باید صبر کنی تا اردیبهشت بعدی

اللهم عجل لولیک الفرج
خب بهشون بگو دلم کرفته بیایین بریم یزد و بهم تشون بدین دوست شوووو . امیدوارم یه خاستگار خوب یزدی پید ...

حالا چرا یزدی؟من اصلا تحمل دوری خانوادمو ندارم راه دور هرچی هم طرف خوب باشه شوهر نمیکنم

خدا کنه منم حالم خوب بشه

بجای گریه یه شوهر یزدی پولدار خوش تیپ تورکن همه غصه هات پرمیکشه گلم

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
2714
😂من ازاین عرضه ها ندارم

😒اجازه بده دریچه های قلبت بسمت یه مرد یزدی پولدار و خوش تیپ بازبشه بذار شکفته بشی دست پر برگردی اصفهون😝

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
حالا چرا یزدی؟من اصلا تحمل دوری خانوادمو ندارم راه دور هرچی هم طرف خوب باشه شوهر نمیکنم

یزدی ها پولدارن واسه این گفتم حالا شایدم یه اصفهانی پیدااا شددد . فقططط ازت خواهش میکنم چشماتو واکن نگووو من نمیتونم خودتووو محدود نکن خیلی خوبه تو دانشگاه اشنا شی والااا کار ادم سخت میشه 

2706