2410
2553
عنوان

دارم خفه میشم

708 بازدید | 43 پست

اومدم یزد دانشگاه خودم اصفهانیم امروز اومدم خوابگاه

خیلی حس بدی دارم حالم گرفته احساس خفگی میکنم همش دلم میخواد گریه کنم اینجا یه جوریه برام من میخوام برم خونه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ناراحت نباش اولشه عادت میکنی حالا یزد و اصفهان و شیراز و تهران نداره همه جا خوبه انشالله ادمای خوب میان سرراهت و بسلامتی درست تموم میشه برمیگردی خونتون 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2714
ناراحت نباش اولشه عادت میکنی حالا یزد و اصفهان و شیراز و تهران نداره همه جا خوبه انشالله ادمای خوب م ...

نه آخه یزد چون گرمه و حالت کویری داره حالم گرفته س انگار شهر خودمون سزسبز بود تقریبا و خنک. اینجا برام یه حالیه حس غریبی دارم

منم روزای اول خوابگاه این حس رو داشتم دقیقا برام زندان بود خفه کننده وبد.... 

الان حسرت یک ساعتشو دارم. قدرش رو بدون و اینم از من ب یادگار داشته باش بهترین روزا و خاطرات رو برات رقم میزنه این خط این نشون 

نه آخه یزد چون گرمه و حالت کویری داره حالم گرفته س انگار شهر خودمون سزسبز بود تقریبا و خنک. اینجا بر ...

دیگه هرشهری یه حالتی داده مهم اینه با ادمای خوب برخورد کنی غصه نخور زمان زود میگذره 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706