2376
2368
عنوان

دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 43 پست
چجوری انتقالی گرفتی؟من هرجور شده میخوام انتقالی بگیرم😭

باید حتما دو ترم یزد بخونی بعد تو اردیبهشت تو سامانه سجاد درخواست بدی

اول باید مهمان بشی بعدش بهت انتقالی میدن

فقط یادت نره حتما حتما تو اردیبهش باید درخواست بدی اگه زمانش بگذره باید صبر کنی تا اردیبهشت بعدی

اللهم عجل لولیک الفرج
خب بهشون بگو دلم کرفته بیایین بریم یزد و بهم تشون بدین دوست شوووو . امیدوارم یه خاستگار خوب یزدی پید ...

حالا چرا یزدی؟من اصلا تحمل دوری خانوادمو ندارم راه دور هرچی هم طرف خوب باشه شوهر نمیکنم

خدا کنه منم حالم خوب بشه

بجای گریه یه شوهر یزدی پولدار خوش تیپ تورکن همه غصه هات پرمیکشه گلم

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂من ازاین عرضه ها ندارم

😒اجازه بده دریچه های قلبت بسمت یه مرد یزدی پولدار و خوش تیپ بازبشه بذار شکفته بشی دست پر برگردی اصفهون😝

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
2381
حالا چرا یزدی؟من اصلا تحمل دوری خانوادمو ندارم راه دور هرچی هم طرف خوب باشه شوهر نمیکنم

یزدی ها پولدارن واسه این گفتم حالا شایدم یه اصفهانی پیدااا شددد . فقططط ازت خواهش میکنم چشماتو واکن نگووو من نمیتونم خودتووو محدود نکن خیلی خوبه تو دانشگاه اشنا شی والااا کار ادم سخت میشه 

2372

روز اولی ک رفتم خوابگاه اتاقمون ۴ نفره بود 

دوتا دختر چادری داشتیم و یکی هم حجاب موجه 

من بینشون یکم بی حجاب بودم 

عاقا این دوتا تا صبح درمورد رفیق بد و حجاب و از راه بدر کردن و اینا حرف زدن 

کم مونده بود گریه کنم بگم بخدا من کاری بهتون ندارم 😂😂

عزیزم اولشه. من شیرازی ام دانشگاهمم دانشگاه شیراز بود ولی باور کن روز اول دانشگاه توی مسجد دانشگاه مابین نماز گریه کردم. دلم گرفته بود واسه خونه😀 حالا عصر برمیگشتم خونمون. محیط جدید فضای جدید آدمهای جدید یه خورده وقت میبره تا منطبق بشید.

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
وای😂😐

خنگی بخدا قصه میخوری 

من شهر خودمون رفتم دانشگاه ولی باز ی مسافرت ی روزه در حد مثلا ساعت ۷ صبح میرفتیم ۸ شب میومدیم با رلم 

انقدم خوش میگذشت الان دانشگام تموم شده قبطه میخورم 

تازه تو که ی شهر دیگه ای کسی نمیبینتت برو عشق دنیا کن 

2373