2737
2734
عنوان

نامه ای برای خدا..

258 بازدید | 34 پست

سلام مهربان.. 

قلبم امروز بی قرار تر از همیشه.. 

دلم تنگ تر.. 

آرامش خیال ندارم و فکر میکنم تحملم خیلی خیلی کمتر شده.. 

جوریکه با شنیدن خبر بارداری اطرافیان ناخودآگاه سرم رو بسوی تو، بسوی آسمان بلند میکنم و جواب میخوام.. 

دلم تنگ تنگه.. 

فکر اینکه شاید هیچوقت نتونم دستای کوجکش رو میون دستم بگیرم فکر اینکه هیچوقت نتونم پاهای کوچکش را میون دستام بگیرم چشمام رو ببندم و بوسه بوسه بوسه از سر شوقِ خواستن بر کف پاهایش بزنم😔😭

فکر اینکه ب امید چ کسی ب بازار برم و با شوق جلوی هر لباس فروشی بایستم و تورو تو ذهنم تجسم کنم ک قد کشیدی که لباس بزرگتر نیاز داری😔🥺

فکر اینکه آنقدر چشم ب دهانت بدوزم ک روزی با زیباترین صدای جهان صدایم بزنی.. ما.. ما.. ن😭😭

هر روز از جلوی اسباببازی های رنگاررنگ بگذرم و بایستم با شوق فکر کنم کدامش خوشحالترت میکنه.. 😞

ارزویم حتا دیدن آب دهانت شده ک میریزه رو لباست و نوید در اومدن دندانهای زیبات رو میده.. 

اینکه چ غذایی برات بپزم 

چطور حمامت بدم

شبا چ داستانایی برات بخونم.. 

آه.. کودکم.. 

آه.. خدایا.. 😭

خانه ام بی رنگ و بوست💔

خانه ام مثل خودم بی حوصله و کسل است.. 💔

خانه ام نیاز ب بهار و شادی دارد.. 💔

نیاز ب کودکی ک مهربانی خدا اورا شامل حالم کند.. 💔

خدایا قول میدهم مادر خوبی باشم💔

قول زنانه میدهم💔

امانتت را بمن بده💔

تا بالاتر از چشمانم مراقبش باشم.. 💔

خدایا..صدایم را بشنو.. 🤲🏻🌿💚😔😞🥺😭🙏🏻💔

دلم خیلی گرفته

اشک امانم نمیده😭💔

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

توچقدمنی😭😭

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایادامن همه منتظرارو سبزکن من درحسرت مادرشدن هرماه میسوزم خیلی سخته دعام کنین این بزودی حامله شم خدایه نینیه سالمم بمن بده

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2728
توچقدمنی😭😭

😭💔🙏🏻

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

منم امروزداغونم قراربود آی یوآی بشم همه اومدن آزمایش اسپرم دادن عرض10دقیقه همسرمن نتونست تودوساعت بده آزمایش روواقعاانقدرگریه کردم 

حالم خیلی بده دیگه داره باورم میشه خدایی نیست 

فردامیخام برم دادخواست طلاق بدم خسته شدم تواین 7سال خسته ام 

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2738
مشکلت چیه دوست من ؟؟

آندومتریوز هفت سانتم عزیزم

متاسفانه درمانایی ک میرم هم بی جواب میمونه💔

همین الان باهمین تاپیکت اشک ازچشام جاری شد بحث بچه میشه نمیدونم خودمو کنترل کنم😭😭😭

خدایادامن همه منتظرارو سبزکن من درحسرت مادرشدن هرماه میسوزم خیلی سخته دعام کنین این بزودی حامله شم خ ...

الهی آمین عزیزم 

الهی هیچ زنی حسرت مادر شدن رو نکشه

ایشالله عزیزم😍

😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم🥺ایشالله ایشالله ایشالله ب زودی ی نی نی میاد تو شکمت🤍😍

ممنونم آجی مهربونم ❤

الهی آمین🤲🏻🤲🏻

همین الان باهمین تاپیکت اشک ازچشام جاری شد بحث بچه میشه نمیدونم خودمو کنترل کنم😭😭😭

منم دیگه داغون وخستم امروزانقدرگریه کردم چشمام واقعادیگه بازنمیشه

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2706