2726
عنوان

لذت های کوچکتون که حالتون رو خیلی خوب می‌کنه چیا هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 44 پست
بچه هات چند سالشونه؟  واسه دل خودت چیکارا میکنی؟ آرایشگاه خرید ورزش کتاب؟

گاهی برنامه ریزی میکنم تا یه هفته پایبندم و به همه کارام میرسم.ولی نمی‌دونم چرا تا یه هفته این برنامه ریزیم دوام نمیاره .بیشتر ادامه نمیدهم.شاید بخاطر اینه که تو برنامه هام جذابیت نیست که انگیزه بگیرم بیشتر روزمرگی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس حتما دوباره انجام بده. امشب که صدای اذان رو شنیدی پاشو و برو سمتش خدا صدات میکنه و منتظره باهاش ...

ممنونم نازنینم .حتما.قبلا خیلی منتظر اذان بودم و مشتاق.یه مدت هست سرد شدم ولی دلم خیلی آرامش عبادت رو میخواد

2728
ممنونم نازنینم .حتما.قبلا خیلی منتظر اذان بودم و مشتاق.یه مدت هست سرد شدم ولی دلم خیلی آرامش عبادت ر ...

خواهش میکنم.

مواظب خودتون باشید.🙏🏻🌹

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

شبا که پسرم خوابه با همسرم فیلم ببینیم پیتزا و سیب زمینی بخوریم

صبحا برا خودم فهوه بخورم آهنگ گوش بدم

واسه اینده رویاپردازی کنم

کلا لذتام متاسفانه همه خوردنیه نخندین بهم

Belle سابق

ورزش و باشگاه

آرایش کردن و رسیدگی به ظاهرم

گشت و گذار توی بازار و پاساژگردی

گپ زدن با یه دوست قدیمی و مرور خاطرات

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
ورزش و باشگاه آرایش کردن و رسیدگی به ظاهرم گشت و گذار توی بازار و پاساژگردی گپ زدن با یه دوست قدی ...

چقدر خوبه اینقدر من آرزوی یه دوست خیلی صمیمی دارم ولی ندارم اونقدر صمیمی  که مرتب باهاش در تماس باشم

چقدر خوبه اینقدر من آرزوی یه دوست خیلی صمیمی دارم ولی ندارم اونقدر صمیمی  که مرتب باهاش در تماس ...

به نظرم دوست مورداعتماد و صمیمی دیگه تو این دوره زمونه پیدا نمیشه منم دوستامو از دوره دانشجویی دارم وگرنه اعتماد به آدم جدید خیلی سخته

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2706