2726

من خیلی رژیم گرفتم هرکدومو امتحان کردم

ولی بهترین روش برام کم خوردن بود که باید صبر وحوصله داشته باشی به مرور وزن کم کنی

اینجوری دوباره وزنت برنمیگرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه

اولا که بدون همینجوری هم خیلی خوبی و دوست داشتنی بعدشم اینکه یه خرده اول ذهنت رو ریلکس کن من ۷ودم عکس بازیگری که اندامش رو دوست داشتم زده بودم روی یخچال هر وقت میخواستم برم سر یخچال ایشون رو میدیدم میگفتم امروز نه ، یه کار خوب دیگه اینه که رژیم رو روزانه کنی یعنی از اولش نیا بگو من از امروز رژیم میگیریم بجاش بگو من امروز نمی‌خورم ولی فردا میخورم هیچ اشکال نداره از هفته ایی ۳ روز رژیم یا روزه شروع کن بعدش بدنت و طبیعت خودش عادت میکنه یهو میبینی هر روز هفته رو رژیمی بدون اینکه بهت فشار بیاد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با رژیم کالری شمار زیره الان تقریبا 10 روزه دارم پیش میرم اوکی بوده برام

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز
2728