2733
2734

من اصلا قصد ادامه تحصیل نداشتم ولی دیرم برن بهتر لز خونه نشستن هست موندم هنوز ثبت نام میکنن فردا برم ثبت نام کنم 

کدوم شهری؟

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کدوم شهری؟

والا امروز کرج دوستم می خواست ثبت نام کنه گفتن امروز نیاید.

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
2738
کافینت دیگه بره کجا😑

مگه کافی‌نت ثبت نام میکنه من خود داشنگاه میخوام برم اخه تطبیق واحد دارم من استان دیگه برای لیسانس خوندم استانم تغییر کرد حالا میخوام تطبیق واجد بدم اونا رو که اونجا خوندم اینجا قبول کنن بعد 

حتما باید بره کافینت؟ نمیشه خودم از خونه ثبت نام کنم از تو سایت میخوام ثبت نام کنم 

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️

قبول شده بودی یا رشته های بدون کنکور رو میخای بری؟ 

ثبت نام معمولا اینترنتیه لازم ب رفتن نیست

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
حتما باید بره کافینت؟ نمیشه خودم از خونه ثبت نام کنم از تو سایت میخوام ثبت نام کنم 

چرا میشه باید اسکن مدارکتونو داشته باشید

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
مگه کافی‌نت ثبت نام میکنه من خود داشنگاه میخوام برم اخه تطبیق واحد دارم من استان دیگه برای لیسانس خو ...

کافینت ثبت نام میکنه 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

یعنی چی عزیزدلم 

یعنی فردا برم میشه یا امروز دوستتون رفت نشد 

من دستان دیگه لیسانس نصف واحد گذرونم اون داشنگاه به من معرفی نامه داد که به این دانشگاه بدم بیام اینجا بخونم و اینارو تطبیق بدن یعنی برم قبول نمیکنن میکنن ثبت نام هست یا نیست 

حالا فردا برم معلوم میشه برام دعا کن کاشکی قبول کنن 

مگه کافی‌نت ثبت نام میکنه من خود داشنگاه میخوام برم اخه تطبیق واحد دارم من استان دیگه برای لیسانس خو ...

فردا صبح زنگ بزن دانشگاه آزاد شهرتون بگو می خوام بدون کنکور اسم بنویسم اگر گفتن نیاید بگو چه روزی بیام بعد مستقیم همون روز برو دانشگاه و مدارکتم ببر.

2706