2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم میرم ۲۳ 

خیر

چون من معتقدم 

ما وقتی کسیو نمی‌شناسیم عاشقش میشیم بعدش میفهیم این اون نبوده ک ما فک میکردیم عشق یک سوتفاهم بیشتر نیست

میدونم زر زدم ولی قشنگ بود😐😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728
دارم میرم ۲۳  خیر چون من معتقدم  ما وقتی کسیو نمی‌شناسیم عاشقش میشیم بعدش میفهیم این او ...

اوهوم منم همش فک میکنم ک ما عاشق اونی ک تو ذهنمون از بقیه میسازیم میشیم

کاش منم مث تو بودم.اونوقت این همه ضربه نمیخوردم کاش سرم تو درس و مشقم بود و از لحظه های زندگیم بیشت ...

وای نههه اگه قراره آسیب ببینه روانم میخام اصلا هیچ وقت نشم  

اوهوم منم همش فک میکنم ک ما عاشق اونی ک تو ذهنمون از بقیه میسازیم میشیم

اره

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

عشق چیزیه از جنس خودت ولی تو زنی اون مرد همین نیمه تو پیدا نمیشه وقتی هم پیدا شد انقد سخته وصال رسیدن که نگو ولی تو هر خطری ول نکنن همدیگه رو چی باشه عشق که سختی نداشته باشه عشق نیست باور کن باید دل داشته باشی برای هر سختی که دست همدیگه رو تو هر سختی ول نکنین باور کن عشق به سادگی نمیاد بری باهاش ازدواج کنی یه چیزه دیگه هست

وای نههه اگه قراره آسیب ببینه روانم میخام اصلا هیچ وقت نشم    

دقیقا

الا من موندم و زخم هام و اعتماد هایی ک تهش شد سو استفاده

ببین رابطه چیز بدی نیست به شرطی این ک حساب شده و با ادم حسابی واردش بشی و در کنارش دوستاتو داشته باشی.اینجوری نباشه ک رلت بشه تمام زندگیت و عشقت و تمام توجهت و بودن و نبودنش روت تاثیر بزاره.و نباید بزاری بفهمه دوسش داری.باید همش شک داشته باشه ک تو‌ دوسش داری یا نه.بنظرم برای وارد رابطه شدن نباید عاشق بود.انقد باید بیخیال طرف باشی ک تو پنج ثانیه راحت بتونی بزاریش کنارچون رابطه باید باعث بشه حالت بهتر باشه.نباید بمونی پای بی معرفتی ها و بی توجهی ها و توهین ها و سو استفاده کردنشا.نباید بهش هیچ‌جوره باج بدی

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

25سالمه 5ساله باهمیم ولی همش گره میوفته تو کارمون روز ب روز اوضاع بدتر و رسیدن سخت تر:( خواستگار هم دارم ولی فقط اونو میخوام کاش کارامون درست شه 😢

عشق خیلی قشنگه

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 
2706