2370
2358
دارم میرم ۲۳  خیر چون من معتقدم  ما وقتی کسیو نمی‌شناسیم عاشقش میشیم بعدش میفهیم این او ...

اوهوم منم همش فک میکنم ک ما عاشق اونی ک تو ذهنمون از بقیه میسازیم میشیم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش منم مث تو بودم.اونوقت این همه ضربه نمیخوردم کاش سرم تو درس و مشقم بود و از لحظه های زندگیم بیشت ...

وای نههه اگه قراره آسیب ببینه روانم میخام اصلا هیچ وقت نشم  

اوهوم منم همش فک میکنم ک ما عاشق اونی ک تو ذهنمون از بقیه میسازیم میشیم

اره

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2381

عشق چیزیه از جنس خودت ولی تو زنی اون مرد همین نیمه تو پیدا نمیشه وقتی هم پیدا شد انقد سخته وصال رسیدن که نگو ولی تو هر خطری ول نکنن همدیگه رو چی باشه عشق که سختی نداشته باشه عشق نیست باور کن باید دل داشته باشی برای هر سختی که دست همدیگه رو تو هر سختی ول نکنین باور کن عشق به سادگی نمیاد بری باهاش ازدواج کنی یه چیزه دیگه هست

وای نههه اگه قراره آسیب ببینه روانم میخام اصلا هیچ وقت نشم    

دقیقا

الا من موندم و زخم هام و اعتماد هایی ک تهش شد سو استفاده

ببین رابطه چیز بدی نیست به شرطی این ک حساب شده و با ادم حسابی واردش بشی و در کنارش دوستاتو داشته باشی.اینجوری نباشه ک رلت بشه تمام زندگیت و عشقت و تمام توجهت و بودن و نبودنش روت تاثیر بزاره.و نباید بزاری بفهمه دوسش داری.باید همش شک داشته باشه ک تو‌ دوسش داری یا نه.بنظرم برای وارد رابطه شدن نباید عاشق بود.انقد باید بیخیال طرف باشی ک تو پنج ثانیه راحت بتونی بزاریش کنارچون رابطه باید باعث بشه حالت بهتر باشه.نباید بمونی پای بی معرفتی ها و بی توجهی ها و توهین ها و سو استفاده کردنشا.نباید بهش هیچ‌جوره باج بدی

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
2372

کاردانیو خوندمو ۲۰سالگی ازدواج کردم الان ۲۶سالمه دوتا پسر ۴سالو ۲ساله دارمممم زندگیم خوبه شوهرم خوبه از همچی زندگیم راضیم ولی بازم همش میگم برگردم عقب کاش  دانشگاهو ادامه میدادم درس میخوندم ب ی جایی میرسیدم میرفتم سرکار بعد ازدواج میکردم شمام از نهایت زندگی مجردی لذت ببر

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤