2733
2734
عنوان

عمل لابیا

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 77 پست
اصفهان این قیمت  برای من با تنگ کردن  گفت ۶ تومان

من از دکتر سرور ایوبی اهواز پرسیدم فارغ التحصیل شهید بهشتیه گفتم چون دکتر خوبیه برم پیش اون

تقریبا هروز لایو میذاره از لابیاپلاستی مریضاش همه راضین ب نظر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردش که بستگی به پزشک داره من بیمارستان انجام دادم کمر به پایین بی حسم کردن بعد چندساعتم که بی حسیش ...

بی حسی از کمر؟چرا؟لابیامگه همون لب کوچیک عمل نمیکنن؟سخته عملش؟بی حس نشد کلیتوریس من فقط از این میترسم که عمل نکردم

لایک نکن ممنون❤
2731
2738

عزیزم اگه دکتر تو مطب انجام میداد۲تومن بود ولی من بیمارستان بود اونجاهم ۲تومن کلاشد۴تومن .نه والا زایمان نداشتم اصلا متاسفانه ارثیه از همون اول بزرگ بود شکلشو دوس نداشتم دیگه عمل کردم 

عزیزم من متوجه نشدم. توی بیمارستان بهتره انجام شه یا مطب؟ بعد اینکه چند روز بعدش تونستی فعالیت کنی و سرپا بشی؟

یوقتایی یه گوشه از دنیاتون رو قایم کنید و پیش خودتون نگهش دارید👌                                                                                  یه فیلم‌هایی رو تنهایی نگاه کنید❣                                           یه آهنگایی رو تنهایی گوش کنید❣                                         یه خیابونهایی رو تنهایی قدم بزنید ❣                                        "شاید بعدها لازم بشه آدم توی گوشه هایی از زندگیش باشه که اون رو یاد هیچکس نندازه...🦋"

بعضی از دکترا تو مطب انجام میدن .اگه توبیمارستان باشه بهتره اتاق عمل و بی حسی وایناهست بهتره اذیت نمیشی .من صبح انجام دادم شب مرخص شدم تونستم راه برم یکم مراقبت داره سه چهرروز اول باید بشوریش وباسشوارخشک شه فعالیتای سنگین و ورزش انجام ندی همینا دیگه من الان میتونم کارامو انجام بدم فقط تا ۴۰روزنباید رابطه داشته باشی 

2706