2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من رفتم باغ پرندگان چند روز پیش اونجا که یاغیو بازی کردن میمون داره😂 سنجاب هم میفروختن ولی گناه داره خونگی نی🤕

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام میکنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

هیچ حیونی خونگی نیست اما از اول انسان غارنشین شروع کرد به استثمار حیوونا حالا تواین روزگار کسی فیل و آرمادیلو هم نگه داره دیگه تعجب نداره 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

حیوون خونگی نداریم ،خونگی می‌کنیم ب زور 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2706