2726

میشه بگید چطور با ادب و تمیز به نظر برسم

من همیشه  بوی خوش میدم.دندونام مسواکه 

لباسام اتو کرده هست لبخند به لبم هست

فقط پوستم گندمیه و یکم جوش دار (کم)

ولی دختر عموم مثه من فقط بور هست هر جا تو فامیل هست همه به به چهچه میکنن که چه تمیزی! چه مودب

خوب من باید دیگه چکار کنم؟

خستم!!!

کاربری قبلیم ترکید☹ کاربری دوستم رو گرفتم🥲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند سالته؟

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

عزیزم اول خودت باید از خودت راضی باشی که این انرژی رم به بقیه منتقل کنی 

اصلا ارایش نکن فقط در حد اراستگی 

حالا سنتونم نمیدونم 

لباسای تک رنگ بپوش مثلا شال یا روسری هایی ک طرح شلوغ دارن سر نکن 

عزیزم اول خودت باید از خودت راضی باشی که این انرژی رم به بقیه منتقل کنی  اصلا ارایش نکن فقط در ...

۲۳

ممنونم

کاربری قبلیم ترکید☹ کاربری دوستم رو گرفتم🥲❤

هیچوقت نگاه و اظهار نظر آدما برات مهم نباشه .ب خودت برس مرتب باش و....اما فقططط برای خودت نه دیگران .جوش ،رنگ پوست و....همه چیز طبیعی هست....ببین خودت چیکار کنی حالت بهتره ،خودت و بیشتر دوست داری.....

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

به پوستت برس

البته تمیزی ربطی به زیبایی نداره ولی به هرحال سلامت ظاهر توی چشم مردم و روحیه ی خودت مهمه

دو سه بار برو فیشیال پوست انجام بده صاف و شفاف بشه بعدشم خودت شروع کن یه روتین پوستی خوب انجام بده ماسک و کرم و... تا پوستت صاف و خوب باشه همیشه.

سعی کن همیشه هم یه ته آرایش ملایم بکنی تاکید میکنم ملایم در حدی که فقط ضدآفتاب و ریمل و رژکمرنگ داشته باشی همیشه، اگر لازمه و ابروهات خالیه ابرو هاتو سایه بزن مرتب باشه صورتت اصلاح شده باشه، رژلب مرطوب بزن یا بالم لب که همیشه لبات نرم باشه خشکی نزنه

اینا فقط ظاهره بازم ادب داشتن خودت میدونی دیگه با بقیه مودبانه و مهربانانه صحبت کن عصبی نشو صداتو بالا نبر حرکاتت سنجیده و با فکر باشه مطالعتو هم توی زمینه ای که علاقه داری بالا ببر هم روی طرز صحبتت تاثیر میذاره هم در چشم دیگران موثره

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  

ناخوناتو هر دو ماه یکبار بدو مانیکور کن هزینه زیادی هم نداره در حد مرتب شدن و سوهان کشیدن و صاف بودن پوسته های اضافشو بگیر بعد اگرم دوست داشتی یه لاک ملایم بزن اگرنه هیچی، سمت کاشت ناخن و مژه و... نرو چون ظاهر مصنوعی جذاب نیست.

از زیور آلات ظریف و مد روز استفاده کن مثل دستبند و انگشتر و گوشواره ی ظریف و زیبا بندار ، لباسات جدا از تمیزی و اتو سعی کن خوشرنگ و ست باشن باهم هماهنگ کن

موهاتو مرتب نگهدار همیشه ماسک مو بزن نرم و براق باشه اگر وز داره برطرف میشه

موهای دست و پاتم تمیز کن، موهای صورتتم همیشه مرتب اصلاح کن خودش پوست رو باز و روشن میکنه

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری