2733
2734
امید گرفتم از پروف و امضات

قربونت

هدفشون ناامیدی مردمه ولی خودمون نباید بزاریم

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با چنبار اقدام؟

دو سه ماه بود که اقدام بودیم  ولی این ماه رو نمیدونم😁

چون قرار نبود این ماه بع خاطر اینکه ماه صفره اقدام کنیم ولی باردار شدم

به کوری چشم سلبریتی ها که میخواهند دنیا را بهشت وایران را جهنم جلوه دهند اما ایران قطب درخشان عالم است❤❤
2728
چقد به موعدت مونده بود فهمیدی مثبت؟ علامتی داشتی قبل موعدت؟؟

نه علایمی نداشتم

من همیشه چند روز مونده به موعدم پری میشدم متغیر بود مثلا یه هفته یا یه روز  چهار روز اینطوریا بود

ولی این ماه دیدم نشدم  بیبی زدم مثبت بود ازمایشم هم مثبت بود

2738
ای جان مبارکه علائم چی دارین؟

قربونت مرسی

یه کم حالت تهوع 

همش دعا و ایت الکرسی میخونم که ویار نداشته باشم

از تهوع و استفراع وحشت دارم

عزیزم الان که باردارین زیر دلتون یا نافتون نبض داره

زیر دلم همیشه نبض داره چون رو شکمم خوابیدنی نبض رو احساس میکنم  به باردار ربطی نداره گلی

زیر دلم همیشه نبض داره چون رو شکمم خوابیدنی نبض رو احساس میکنم  به باردار ربطی نداره گلی

مرسی مال گاهی اوقات اطراف ناف و زیر شکمم انقدر محکم نبض داره ک لباسم تکون میخوره گفتم شاید از علایم بارداری باشه

مرسی مال گاهی اوقات اطراف ناف و زیر شکمم انقدر محکم نبض داره ک لباسم تکون میخوره گفتم شاید از علایم ...

منم قبل بارداریم چند باری اینطوری شدم بیشتر از نبض بود مثل لگد جنین بود هم شکمم میپرید هم لباسم تکون میخورد شک کردم به بارداری ولی پری شدم

تاپیک هم زدم راجع بهش

2706