2370
2358

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

انشالله همه چشن انتظارا دامنشون سبز میشه♥️

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

من اقدامم دوروز مونده موعدم دوماه بود دوروز جلو آزمودم پریودمیشدم اما اینماه هنوز نشدم و فقط درد شدید پریود و پادرد دارم بجای خونه ازم فعلا ترشحات سفید میاد دیگه نمیدونم باردارم یانه 

اما خسته شدم ازاقدام دوسدارم باردار باشم و محمد کوچولوم تو شکمم باشه سالم باشه

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪رفتم رژیم و قراره بزودی اقدام کنیم دعا کنید زود حامله بشم شوهرم عاشقه دوقلو عه و خیلی منتظره دوقلو بشع🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
من اقدامم دوروز مونده موعدم دوماه بود دوروز جلو آزمودم پریودمیشدم اما اینماه هنوز نشدم و فقط درد شدی ...

عزیزم ان شا ا... منم دو ماه اقدام کردم و پریودم جلو میوفتاد این ماه سه روز مونده به پریودم منم ترشح دارم اما کمه شما خیلی ترشح دارین؟

2372
الان کسایی که میدونن باردار نیستن زیر دلتون نبض نداره ؟؟؟ میشه لطفا جواب بدین 

من هنوز مونده وقتم اما سمت راستم نبض میزنه و میگیره

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪رفتم رژیم و قراره بزودی اقدام کنیم دعا کنید زود حامله بشم شوهرم عاشقه دوقلو عه و خیلی منتظره دوقلو بشع🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
الان کسایی که میدونن باردار نیستن زیر دلتون نبض نداره ؟؟؟ میشه لطفا جواب بدین 

من دوشب وقتی روتخت میخوابیدم اروم بودم بغل نافم 

نوک سینه هام‌ی هفتس درد میکنه ترشح چسبناک ک تاحالا مداشتم 

البته من امپول زدم دلمو خشک نکردم ب این علائم 

بچه ها

خاهرم ۱۰روز پریودش عقب افتاده بی بیچکش مثبته کمرنگه

ازمایش بتاش منفی

تیتر بتا ۱۳

الان همش دل دردکمر درد داره ینی بارداره؟؟

درداش طبیعیه؟

چه ها با جان خود دوراز رخ جانان خود کردم،مگر دشمن کند اینها ک من با جان خود کردم،طبیبم گفت درمانی ندارد درد مجهوری،غلط میگفت خود را کشتمو درمان خود کردم 🤍❣💔
عزیزم ان شا ا... منم دو ماه اقدام کردم و پریودم جلو میوفتاد این ماه سه روز مونده به پریودم منم ترشح ...

خیلی نیس بگم یعالمه میاد 

اما ماه های پیش نداشتم منم بااینماه سه ماهه اقدامم و منم جلو میفتاد اما اینماه انشالله دیکه نیاد برا دوتامون😁

2373