2733
2739
عنوان

رابطه شوهرمو و زندایشش

| مشاهده متن کامل بحث + 324690 بازدید | 863 پست

چجور  الان یه مرد به یه زن خط بده همه انتظار دارن عاقلانه برخورد کنه و اگه پا بده باز هم زنه رو آه و نفرین میکنند؟ هیچکس نمیگه مردیکه بی غیرت رفته به زن مردم نخ داده میگم زنه ی بی حیا جواب این مرد رو چرا داده.... 😐 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
عاشقتم  ماچ به کلت

قربون تو

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا 👌🏻  اتفاقا از زمان بعد از انقلاب اسلامی و حجاب اجباری جامعه بدتر شده قبل از انقلاب که ...

دقیقا هیچ ربطی ندارد هرچی پوشیده تا حریص تر ، به خدا من رفته بودم ساحل همه با بیکینی خدا شاهده ندیدم حتی یک نفر به یه زن نگا کنه

منتظر اتفاقات خوبم 
من اعتقاد دارم دو طرف مقصرن. هم زن هم مرد  اون زن یا مردی که می‌دونه طرف متاهل یا لااقل با یک ...

قطعا هر دو مقصرن اما همسر خود ادم مقصر تره

الان فرض کن کسی مثلا به همسر من چاقو بده بگه برو زنتو بکش و همسرمم بیاد منو بکشه

هم فردی که چاقو داده مقصره هم همسرم

اما جرم و گناه اصلی گردن همسرمه

اونه که نباید بیاد زنشو بکشه! اونه که ازش توقع دارم ازش انتظار دارم 

از یه غریبه چه انتظاری میتونم داشته باشم!

یه غریبه چرا باید من و زندگی من براش مهم باشه مخصوصا اگه اون غریبه ذاتا ادم هرزه و کثیفی باشه و کلا فاحشه باشه

نمیشه از یه فاحشه و همسرمون دقیقا به یه اندازه توقع داشته باشیم!

قطعا همسر مقصر تره

2728
سطح آگاهی و عزت نفس زنای جامعه مون تو این تاپیک کاملا مشهوده. از این نظر که اولاً تو ماجرای استارتر ...

علاوه بر اینا وقتی مردی به زنی خیانت میکنه، اطرافیان میگن قلق شوهرتو به دست بیار، ببین چی براش کم گذاشتی. 

درصورتی که یکی از اشناها دو تا زن داره، دو تاشونم همه جوره به شوهره سرویس میدن، انگار مسابقس، هفته پیش یکی از زناش بهم گفت بازم با چند نفر دوسته و هرز میچرخه. این جور مردا مریضن، یکیش شوهر خود من

مگه یوسف پیامبر باشه که بخواد بگذره مرد ایرانی جماعت ذات نداره البته معدودی هستن که لو نرفتن کلا ایر ...

خود شما چی ؟ یوسف پیامبری؟ اگه یه آقایی تو محیط کار پیدا شه پولدار و خوشتیپ بهت محبت کنه بیشتر از شوهرت, ممکنه بهش خیانت کنی؟ اوکی انسان جایز الخطاست ولی تویی که ممکنه با محبت مرد دیگه به همسرت خیانت کنی پس بلخره این کارو میکنی ، مردا رو نمیشه کرد تو گونی که چهار تا دختر خوشگل نبینن. خب ببینن!!! 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
علاوه بر اینا وقتی مردی به زنی خیانت میکنه، اطرافیان میگن قلق شوهرتو به دست بیار، ببین چی براش کم گذ ...

قربون دهنت

مگه یوسف پیامبر باشه که بخواد بگذره مرد ایرانی جماعت ذات نداره البته معدودی هستن که لو نرفتن کلا ایر ...

کی میگه الان اینجا مدت هاست زن ها شالشون دور گردنشون هست تیپاشون هم والا همه تنگ و کوتاه و آرایش زیاد.... چرا هنوز مردهای متعهد پس هستن؟!

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
2738
قطعا هر دو مقصرن اما همسر خود ادم مقصر تره الان فرض کن کسی مثلا به همسر من چاقو بده بگه برو زنتو بک ...

می‌دونم چی میگی دوست عزیز ولی خب ما تو جامعه زندگی میکنیم باید نسبت به هم حس مسوولیت داشته باشیم با این حرف که نمیشه من الان برم تو زندگی دوست پسر قبلیم بگم به من چه اون باید به زنش وفادار باشه!!! اتفاقا من نسبت به زندگی دیگران هم مسوول هستم‌... من انسانم قدرت تعقل و تفکر دارم 

اون آقا شاید وا بده شاید نده ولی من چی؟!وجدان انسانی و شرفم چی!

کثیف‌ترین انسانها چه مرد چه زن از نظر من کسیه که می‌ره تو رابطه دونفره 

از اون کثیفتر کسایی هستن که با فامیل می ریزن رو هم 

می‌دونی اصل حرفتون قبول دارم حرف شما ادامه حرف کنه در درجه بعدی شوهر من باید به من وفادار باشه 

اً
می‌دونم چی میگی دوست عزیز ولی خب ما تو جامعه زندگی میکنیم باید نسبت به هم حس مسوولیت داشته باشیم با ...

عزیزم ما درباره اخلاق و انسانیت حرف نمیزنیم

درباره کسایی داریم حرف میزنیم که کلا انسانیت ندارن

ما نمیتونیم از کل کشور توقع داشته باشیم انسان باشن به غیر از همسرمون

موضوع اینه که خانما قبول ندارن اونی که مقصر اصلیه فرد خیانت کننده است

عزیزم ما درباره اخلاق و انسانیت حرف نمیزنیم درباره کسایی داریم حرف میزنیم که کلا انسانیت ندارن ما ...

منم میگم حرف شما ادامه حرف منه!و در درجه آخر باید آبروشون رو برد یا نبخشید یا سخت بخشید

اً
عزیزم مگه با نصب این برنامه چیو. میشه فهمید؟! یعنی چیکار باید کرد

پربنت مکالمه و پیامک میگیری 

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
منم میگم حرف شما ادامه حرف منه!و در درجه آخر باید آبروشون رو برد یا نبخشید یا سخت بخشید

نه ادامش نبود شما همسر رو اخرین مقصر میدونی

من همسر رو اولین و مهم ترین مقصر میدونم

تفاوت نظر ما همینه.

نمیدونم .شاید اگه رو گوشی خودت نصب کنی متوجه بشی که قبلا نصب شده یا نه

بذار ب چت خود برنامه پی ام مبدم میپرسم

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
2706