2703
2553
عنوان

چرا بیدارین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5937 بازدید | 228 پست
پسرم گریه میکرد 

اخی 🥲

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
من میخوام فرش بشورم دارم جمع میکنم فرش رو 

خسته نباشی 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوو  موفق باشی

زنده باشی عزیزم.ولی خودم نمی‌رم دخترمو میبرم مدرسه خودم برمی‌گردم خونه😁

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2456

@دلبراماوحشی   خوابی؟

2714
 پسرم رفت مدرسه شوهرم سرکار بدرقشون کردم خودشون کاراشون انجام میدن من فقط دلگرمیم😁

چه قشنگ😁

ببخشید...دستشوییم‌گرفت دیگه نتونستم بخوابم...بعدش گفتم بیام نی نی‌سایت یه چندتا تاپیک بخونم‌چشام خسته‌شه دیدم‌یکی تاپیک‌زده نوزاد ۲ماهم قرص ترک‌اعتیاد دادن بهش میترسم ب شوهرم بگم جون نوزادم در خطره من‌از اونوقت هنگم معدم‌ میسوزه....

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
زنده باشی عزیزم.ولی خودم نمی‌رم دخترمو میبرم مدرسه خودم برمی‌گردم خونه😁

واقعا 😂 

هم شما هم دخترتون موفق باشین پس 

مننن زدممم؟    

بابا من اونم که فکر می کردم عکس پروفایت اسمش تاول 🤣🤣🤣🤣داشتم شوخی می کردم الان 🤣🤣🤣🤣

رفیق فابم عروس قورباقه 🐸 ای تویی که دلمو شکستی تو ریپلایی که روی پستم زدی بدون که من تورو بخشیدم اگر یه کوچولو هم از کارت پشمون شدی😜😜😜😜خودم عشق خودمم 😛🤪
باید برم سر کار

به سلامتی 😁

2706