2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این وضعیت کرونا و سیل و زلزله و گرونی و بدبختی و بیچارگی به نظرم بچه دار شدن حماقته

بچه ی بدبخت به چه امیدی بیاد؟

من تو این منطقه هر هفته خبر خودکشی میشنوم

ملت در این حد سیر شدن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2728

ان شاءالله به زودی زود مامان میشی. 

حتما از نظر پزشکی هردوتون بررسی شین

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

عروس ما 9ساله بچه دارنشده، همش در حال خوش گذرونی و اینور اونوره، کلاسای جورواجور باشگاه، همشمومیگه جهمنم ک ندارم میخوام چکار... خودتو سرگرم کن خوش بگذرون 

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃
خوش بحالش

بخدا، داداشمم پشتشه مگه اسیر بچه بشیم چکارحاالا شماها دارید چکار براتون میکنن😶، همه هم پشت سرش میگن خوشبحالش آزاده 

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃
درسته ولی نمیشه هم خودکشی کنیم از بدبختی زنده ایم به اجبار

خوب لازم نیست بچه رو هم بدبخ کنی

من ارمیم.مخالف ازدواج زیر ۱۸.مخالف حیوان ازاری و موافق انسان بوده.کاربریمو یه بار ترکوندم این یکی اخریه چون خط دیگه ندارم، پس چون جواب کاربرایی که بی احترامی میکنن رو نمیدم دلیل نیست که میترسم 
2706