2726
عنوان

ازدرون داغونم از رو میخندم

172 بازدید | 13 پست

دلخوریم از خانواده مه من ۲۴سالمه و پدرو مادرم ۷۰ساله و من تک فرزندم پدرم سکته کرده ولی خداروشکر کار میکنه ولی مشکل اینه تو اینهمه سال خودشو بیمه نکرده ک تاالان بازنشستگی و بیمه تامین اجتماعی داشته باشه مستاجرم هستیم 

مادرمم ۴جای بدنش نیاز به عمل داره و از طرفی وسواس داره و زبونش ام تنده و ازار میده 

گاهی پیش خودم میگم من چه گناهی کردم ک عمرم باید اینجوری بگذره جوونیم بجای اینکه با دوستام و خوشگذرونی و..بگذره باید با کشیدن ویلچر تو بیمارستان ها بگذره واقعا چرا پدرم به فکر نبود برای این سنش ؟؟

مادرم چرا با این همه خوبی ک در حقش میکنم باز نمیبینه خوبی هامو؟

خداچرا انقدر منو بدبخت کرد با انداختن تو این خانواده ؟

همه توی خانواده ی خوب به دنیا نمیان

رفیق فابم عروس قورباقه 🐸 ای تویی که دلمو شکستی تو ریپلایی که روی پستم زدی بدون که من تورو بخشیدم اگر یه کوچولو هم از کارت پشمون شدی😜😜😜😜خودم عشق خودمم 😛🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه مثل من پدرومادرت اعتیادداشتن واصلا به تو اهمیت.  نمیدادن واز بچگی مجبوربودیم مثل من گرگ باشی تا آسیب نبینی چی

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
چرا به این فکر نمی کنی که دلیل به دنیا اومدنت شاید این بوده که فرشته ای برای دو تا انسان باشی که کمک ...

خب این فرشته بودن به چ درد من میخوره ؟ بنظرت من با این شرایط میتونم خوشبخت بشم ؟بعد پدرمم مسلما باید از صب تا شب کار کنم خرج مادرمو بدم بعد ام بمیرم 

هیچ وقت نمیتونم ازدواج کنم ی سفر برم یا با دوستام ی بیرون برم 

برم سرکار کی مادرمو بکشونه تو بیمارستان ؟؟ کی بعد عمل ببره دستشویی و...؟؟؟

نمی تونی کار اینترنتی جور کنی؟

یا دور کاری تو شرکتها ؟

یه دوره ی حسابداری سه ماه هست بپرس کجا برگزار میشه برو شرکت کن مدرکشو بگیر بعد برو تو شرکتها دور کارشو از هیچی بهتر

رفیق فابم عروس قورباقه 🐸 ای تویی که دلمو شکستی تو ریپلایی که روی پستم زدی بدون که من تورو بخشیدم اگر یه کوچولو هم از کارت پشمون شدی😜😜😜😜خودم عشق خودمم 😛🤪
خب این فرشته بودن به چ درد من میخوره ؟ بنظرت من با این شرایط میتونم خوشبخت بشم ؟بعد پدرمم مسلما باید ...

به این دردت میخوره که حال روحیتو عوض کنه و از کاری که می کنی به جای متنفر بودن راضی باشی

خدا حواسش بهت هست 

....

میتونی از کمیته امداد کمک بگیری، به افرادازکار افتاده. حتما کمک میکنن

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین