2726
عنوان

خانوما شوهرم اصلا درک نداره من باردارم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1886 بازدید | 47 پست
ای خدا چرا مردا یا از این ور بوم میفتن یا از اون ور حالا من ۲۰ هفتم چون گفتم یه کم رعایت کنیم اصلا ن ...

لج میکنن من قبل از بارداری مشکلی نداشتم سرحال بودم اینجوری مشتاق نبود ولی الان مدام گیر میده تازه دوسه روز پیش گفتم خیلی بدنم درد میکنه حس میکنم از رابطه زیاد کمرم شب شده و اصلا نمیتونم سرپا وایسم 

می‌گفت آره باید رعایت کنیم از رابطه زیاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به روی خودتم نیار که اقا ناراحته. فردا بچه ات یه چیزی بشه تو بدبخت میشی. واقعا هر چیزی حدی داره. انگ ...

من هفت ماه رو تموم کردم دیگه فقط دو ماهش مونده این هفت ماهم بیشتر از حالت عادی باهاش بودم ولی الان دیگه اصلا حس جنسی ندارم و کاملا سرد شدم این همه زحمت کشیدم بخاطر دو ماه واقعا حیفه یه بچه نارس به دنیا. بیارم 

احتمالا راحت باردار شدین... و گرنه خودشم میلی نداشت.... چون اینایی که سخت باردار میشن زن و شوهر جفت شون از اقدام خسته میشن. فقط روزای مهم کنار هم هستن. باردار که بشن انگار کوهی از روی شونه هاشون برداشتن حالا حالا ها سراغ رابطه نمیرن. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728

اصلا برات مهم نباشه تو جون بچه ات بیشتر برات باید مهم باشه اون نمیفهمه زایمان زودرس چیه ،بزار همین طوری تو‌قهر بمونه به درک ،بعد اگر یه موقع بچه زود به دنیا بیاد همش میزنه تو سر تو که مواظب نبودی سعی کن ریلکس باشی رفتاراشم اصلا برات مهم نباشه اولویت اول خودتی و بچه ات 

عقل ندارن بخدا اصلا چطور دلش میاد 

تازه مواقعی که تامین میشن و عقلشون میاد سرجاشون میفته تو فاز نصیحت که آره خوب داروهاتو مصرف کن و هر شب شیاف بزار هرکاری کردیم باید بچه به وقتش دنیا بیاد نه زودتر

اصلا برات مهم نباشه تو جون بچه ات بیشتر برات باید مهم باشه اون نمیفهمه زایمان زودرس چیه ،بزار همین ط ...

تازه من یه بچه توی هفته ۲۶ از دست دادم بخاطر زایمان زود رس

احتمالا راحت باردار شدین... و گرنه خودشم میلی نداشت.... چون اینایی که سخت باردار میشن زن و شوهر جفت ...

من خداخاسته بوده و طبیعی پیش گیری کردم نمی‌دونم چطور باردار شدم الان شوهرم بعداز مدتها لو میده کار خودش بوده

میدونم که یه مرد نفهم چقد واسه اینکه رابطه نداره اعصاب خوردی درست میکنه😐 با روشای غیر دخول ارضاش کن

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰                             لینک حذف تاپیک
من هفت ماه رو تموم کردم دیگه فقط دو ماهش مونده این هفت ماهم بیشتر از حالت عادی باهاش بودم ولی الان د ...

تا روز اخر رعایت کن... ما تا روز اخر رعایت کردیم اخرش بغلمون خالی موند.... شوهرم میگه حداقل کوتاهی از ما نبوده. 

ان شاءالله اینبار زایمان سلامتی داشته باشی و به سلامت بزرگش کنی. خیلی سخته خیلی. این همه تهوع استرس سونو ازمایش.... خدا به همه ما خانوم ها رحم کنه. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
لج میکنن من قبل از بارداری مشکلی نداشتم سرحال بودم اینجوری مشتاق نبود ولی الان مدام گیر میده تازه دو ...

چی بگم ادم میمونه چی تو کله ی این مرداس نه به شوهر من نه به شوهر تو حالا من خودم واقعا مشکلی ندارم فعلا مگر اینکه ماه های اخر ولی از الان نباشه مگر میشه 

ولی عزیزم شما تو فکر ناراحتی همسرت نباش با توجه به اینکه سرکلاژ هستی خدایی نکرده اتفاقی بیفته عذاب وجدان ادم و ول نمیکنه 

میدونم که یه مرد نفهم چقد واسه اینکه رابطه نداره اعصاب خوردی درست میکنه😐 با روشای غیر دخول ارضاش کن

من کلا حس جنسیم رو از دست دادم اینقدر مریضو بیحالم بخدا هی از چشمم افتاده نمیخام نزدیکم بشه آدم تا تو حس نباشه به هیچ روشی نمیتونه طرف رو تامین کنه آخرین رابطمون به کمتر از یه هفته میرسه خب مثلا ماهی دوبار باشه چی میشه

ای وای واقعا نمیدونم چی بگم  انشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم

بخدا هر وقت عصبی میشم میکوبم تو سرش که رابطه زیاد  لعنتی باعث مرگ دخترم شد و خودشم گریه میکنه ازین بابت ولی وقتی دوباره احساس نیاز کنه فراموش میکنه اینقدر زور و اجبار میکنه آدم حسی بهش نداره

2706