2726

واقعا من خیلی خیلی از لحاظ جنسی بهش میرسم ولی دیگه آخرای بارداریم خیلی سنگین شدم مدام دل پیچه و معده درد دارم اونم هی رابطه میخاد بنظرتون با چه زبونی بگم من دیگه نمیتونم سختمه بخدا الان پاشد رفت سرکار پاشدم صبانه بش بدم درو محکم بست و با حالت قهر  رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مردک بی فکر اگه میتونی و میاد ببرش پیش دکترت اون بهش بگه ایقد رابطه ممکنه منجر به زایمان زودرس بشه

تازه من سرکلاژی هستم و در معرض زایمان زود رس آخه با چه زبونی بگم خدا سرکارش یه شهر دیگس زنگ زدم گفتم بسلامت رسیدی با حالت ناراحتی جواب داد نذاشت خداحافظی کنم قطکرد

تازه من سرکلاژی هستم و در معرض زایمان زود رس آخه با چه زبونی بگم خدا سرکارش یه شهر دیگس زنگ زدم گفتم ...

دیگه بهش زنگ نزن ولش کن اینجوری لوس تر میشه مرد بی درک حواست بخودت و بچه باشه خوبی حدی داره 

تازه من سرکلاژی هستم و در معرض زایمان زود رس آخه با چه زبونی بگم خدا سرکارش یه شهر دیگس زنگ زدم گفتم ...

ولش کن بذار قهر کنه انگار بچه دوساله است

والا من از ماه۸دیگه رابطه نداشتم یعنی شوهرم خودش نخواست

شوهرم کوه بدیه ولی این موردش خوب بود

به روی خودتم نیار که اقا ناراحته. فردا بچه ات یه چیزی بشه تو بدبخت میشی. واقعا هر چیزی حدی داره. انگار همه چی فقط اون انتهای رابطه است... خدا هدایتش کنه. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2706