2376
2368

واقعا من خیلی خیلی از لحاظ جنسی بهش میرسم ولی دیگه آخرای بارداریم خیلی سنگین شدم مدام دل پیچه و معده درد دارم اونم هی رابطه میخاد بنظرتون با چه زبونی بگم من دیگه نمیتونم سختمه بخدا الان پاشد رفت سرکار پاشدم صبانه بش بدم درو محکم بست و با حالت قهر  رفت 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردک بی فکر اگه میتونی و میاد ببرش پیش دکترت اون بهش بگه ایقد رابطه ممکنه منجر به زایمان زودرس بشه

تازه من سرکلاژی هستم و در معرض زایمان زود رس آخه با چه زبونی بگم خدا سرکارش یه شهر دیگس زنگ زدم گفتم بسلامت رسیدی با حالت ناراحتی جواب داد نذاشت خداحافظی کنم قطکرد

2372
تازه من سرکلاژی هستم و در معرض زایمان زود رس آخه با چه زبونی بگم خدا سرکارش یه شهر دیگس زنگ زدم گفتم ...

دیگه بهش زنگ نزن ولش کن اینجوری لوس تر میشه مرد بی درک حواست بخودت و بچه باشه خوبی حدی داره 

تازه من سرکلاژی هستم و در معرض زایمان زود رس آخه با چه زبونی بگم خدا سرکارش یه شهر دیگس زنگ زدم گفتم ...

ولش کن بذار قهر کنه انگار بچه دوساله است

والا من از ماه۸دیگه رابطه نداشتم یعنی شوهرم خودش نخواست

شوهرم کوه بدیه ولی این موردش خوب بود

ای خدا چرا مردا یا از این ور بوم میفتن یا از اون ور حالا من ۲۰ هفتم چون گفتم یه کم رعایت کنیم اصلا نزدیکم نمیشه ولی من که مشکلی ندارم فقط گفتم یه خورده با احتیاط باشه 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به روی خودتم نیار که اقا ناراحته. فردا بچه ات یه چیزی بشه تو بدبخت میشی. واقعا هر چیزی حدی داره. انگار همه چی فقط اون انتهای رابطه است... خدا هدایتش کنه. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف (اللهم کن لولیک...) رو بخونید. از خدا میخوام هر کسی این عمل رو انجام داد خداوند در ثواب اعمال مستحبی ام شرکیش کنه. سعی میکنم اعمال مستحبی خالصانه ای انجام بدم که ثواب بیشتری بهتون برسه. حاجت تون روا ان شاءالله. 
ای خدا چرا مردا یا از این ور بوم میفتن یا از اون ور حالا من ۲۰ هفتم چون گفتم یه کم رعایت کنیم اصلا ن ...

لج میکنن من قبل از بارداری مشکلی نداشتم سرحال بودم اینجوری مشتاق نبود ولی الان مدام گیر میده تازه دوسه روز پیش گفتم خیلی بدنم درد میکنه حس میکنم از رابطه زیاد کمرم شب شده و اصلا نمیتونم سرپا وایسم 

می‌گفت آره باید رعایت کنیم از رابطه زیاده

به روی خودتم نیار که اقا ناراحته. فردا بچه ات یه چیزی بشه تو بدبخت میشی. واقعا هر چیزی حدی داره. انگ ...

من هفت ماه رو تموم کردم دیگه فقط دو ماهش مونده این هفت ماهم بیشتر از حالت عادی باهاش بودم ولی الان دیگه اصلا حس جنسی ندارم و کاملا سرد شدم این همه زحمت کشیدم بخاطر دو ماه واقعا حیفه یه بچه نارس به دنیا. بیارم 

احتمالا راحت باردار شدین... و گرنه خودشم میلی نداشت.... چون اینایی که سخت باردار میشن زن و شوهر جفت شون از اقدام خسته میشن. فقط روزای مهم کنار هم هستن. باردار که بشن انگار کوهی از روی شونه هاشون برداشتن حالا حالا ها سراغ رابطه نمیرن. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف (اللهم کن لولیک...) رو بخونید. از خدا میخوام هر کسی این عمل رو انجام داد خداوند در ثواب اعمال مستحبی ام شرکیش کنه. سعی میکنم اعمال مستحبی خالصانه ای انجام بدم که ثواب بیشتری بهتون برسه. حاجت تون روا ان شاءالله. 

اصلا برات مهم نباشه تو جون بچه ات بیشتر برات باید مهم باشه اون نمیفهمه زایمان زودرس چیه ،بزار همین طوری تو‌قهر بمونه به درک ،بعد اگر یه موقع بچه زود به دنیا بیاد همش میزنه تو سر تو که مواظب نبودی سعی کن ریلکس باشی رفتاراشم اصلا برات مهم نباشه اولویت اول خودتی و بچه ات 

2373