2737
2734
عنوان

توروخدا کمک کنین فکر کنم جون نوزادم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 8154 بازدید | 164 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما سر کاریم وگرنه ی مادر چطور میتونه اینقد ریلکس باشه ممکن نیس

از این مادرای بی مسولیت که فقط هنر زاییدن بلدن زیادن😔خیلی ناراحت شدم برای نوزاد کوچولو 

منم اگه خواهرم نبود معلوم نبود زنده بمونم یا نه منو زایید انداخت یه طرف حتی کهنه منو عوض نمی‌کرد عفونت اداری شدید گرفتم حالا اجیم چند سالش بود ده سال اون منو بزرگ کرد 

اً
2731
از این مادرای بی مسولیت که فقط هنر زاییدن بلدن زیادن😔خیلی ناراحت شدم برای نوزاد کوچولو  منم ا ...

عزیزمممم💕💔

سلام صبحتون بخیر

خدا خواهره گلت رو برات حفظ کنه

سایه اش بالای سرت باشه

الهیییی

آمین🤲😘😍

ببین استارتر شاید سر کار باشیم 

ولی من یه وقت بیمارستان بودم یه بچه حدود یه ساله آوردن پدر و مادر هر دو اعتیاد داشتن به بچه هم مواد داده بودن که آروم بشه یعنی تو مدتی که من اونجا بودم اصلا در حد یه دقیقه هم بچه ساکت نشد همش بی قراری میکرد کل بخش دیگه از سر و صدای بچه عاصی شده بودند حالا بماند که پلیس هم دم و دقیقه میومد و از پدر و مادر بچه تحقیق میکرد

تو رو خدا اگه صلاحیت ندارید بچه نیارید

مامی کیا ی سابق هستم 
2738

قرص ترک اعتیاد چرا ب بچه داده اون از خدا بی خبر ک بخوره؟اونوقت چقد بیخیالی نمیترسی درآینده خدایی نکرده این بچه مشکلات جسمی چیزی پیدا کنه؟چقد من حالم بد میشه از همچین مادری؟در عمرم ندیدم....

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
اولا سلامتی بچت خیلی خیلی از واکنش شوهرت مهمتره، خدایی نکرده بچت چیزیش بشه یا از دستش بدی، واکنش شوه ...

اسی همشهریتونم هست.کاش میشد شماره اش رو به نی نی یار می‌گفتیم زنگ بزنه یا بده پلیس تا بهش رسیدگی کنند جون یه بچه در خطره ، 

@نی_نی_یار_3     عزیزم اگه میشه تا یه بچه بیگناه تلف نشده زنگ بزنید به اسی یا شماره اش رو بده پلیس و اورژانس 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ببین استارتر شاید سر کار باشیم  ولی من یه وقت بیمارستان بودم یه بچه حدود یه ساله آوردن پدر و م ...

سلام

سر و صدا میکرده بچه؟

اسی ک میگه ساکته نوزادش

واااااای  اول صبحی اعصابم واقعا خرد شد

2706