2733
2734
عنوان

توروخدا کمک کنین فکر کنم جون نوزادم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 8154 بازدید | 164 پست
مطمئنی قرص خورده؟ ..سریعتر ببرش دکتر ..اینقدخونسرد نباش جون بچت مهمه یا عصبانیت شوهرت

بردم دکتر

دکتر چرت و پرت بهم گفت اومدیم خونه

قرار شد اگه خوب نشد تا ظهر فردا ببریم بیمارستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه احمق از خدا بب خبری گداشت دهنش اما میوفته گردن من ک چرا حواست نبوده البته میگه اشتباهی دادم

کی؟ خب اگه مطمنی سریع برسونش دکتر دختر با جون بچت بازی نکن

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

قرص آرامبخش دادی یا تریاک؟ هر چی دادی ببرش اورژانسی بیمارستان.همین الان زنگ بزن آمبولانس بیاد تا زبونم لال بچه نرفته کما. آخه بزرگترم نبود بگی اشتباهی خودش برداشته خورده.مگه اینکه نمیخوابیده خودت بهش قرص یا مواد داده باشی .کاریت ندارن فقط زنگ بزن به اورژانس توروخدا .

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2728
2738

آب بدنش کم شده

سریع بهش با سرنگم شده آب ولرم بده رد کنه بره

جیشش و زیاد کن دیدی عکس الملش خطرناک شد بعد ببر دکتر... مایعات فراوان دارورو رقیق میکنه از ادرار دفع میکنه

مطمینم یه ذره بهش داده اونم ک دور از جون ادم نمیکشه

فقط بهش برس بیخیال نباش سعی کن تند تند ادرار کنه

یارب ، نظر تو برنگردد ...برگشتن روزگار سهل است...
خوب اصلا بذاره دهنش میشه زود از دهنش دربیاره .اون که نمیتونه قورتس بده

همینو بگو..... تقصیر استارتره .ادم در برابر بچش مسوله چرا باید یکی اینکارو بکنه با بچه ادم و اون بشینه نگاه کنه یا کار نکنه

یه احمق از خدا بب خبری گداشت دهنش اما میوفته گردن من ک چرا حواست نبوده البته میگه اشتباهی دادم

😐اصلا متوجهی چی میگی؟

چرا یه نفر باید اینکارو بکنه

حالا که کرده باید سریعا ببری دکتر تا معده اش بشورن بچه بی زبون دست کیا افتاده

بردم دکتر دکتر چرت و پرت بهم گفت اومدیم خونه قرار شد اگه خوب نشد تا ظهر فردا ببریم بیمارستان

همون دیروز میبردی بیمارستان خیالت راحت میشد ..وقتی پای جون کسی درمیونه اونم نوزاد دوماهه اصلا نباید به احتمالات بسنده کنی ..الانم پاشو جمع و جورش کن و همسرت رو هم در جریان بزار نمی کشدت که فوقش عصبی میشه ..انشالله که چیز خاصی نیست 

تیکر لاغر شدنم..انشالله تا اون موقع حدود ده کیلو کم میکنم... بگو ایشالله
2706