2726

یه نوزاد دو ماهه دارم

فکر میکنم اشتباهی قرص آرامبخش خورده

بی حال و منگه

نمیتونه ادرار کنه مدفوع کنه و شیر نمیخوره 

همه‌ش بیخاله و خواب

یهو گریه میکنه

چیکارش کنم؟ اگه شوهرم بفهمه‌ حواسم نبوده و سهل انگاری کردم منو میکشه

من بهش قرص ندادم اما مساله اینه که میوفته گردن من که چرا حواست نبوده

اگه فردا آزمایش بده توی آزمایش معلومه؟

دارم میمیرم تو رو خدا کمک کنین دعا کنین چیزیش نشه پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نوزاد دو ماهه چه جوری خودش قرص خورده اصلا نمیتونه اون قرص رو قورت بده

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

مطمئنی قرص خورده؟ ..سریعتر ببرش دکتر ..اینقدخونسرد نباش جون بچت مهمه یا عصبانیت شوهرت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغر شدنم..انشالله تا اون موقع حدود ده کیلو کم میکنم... بگو ایشالله

چطور اشتباهی خورده. اگه حالش خوش نیست سریع ببر دکتر . به این چیزا فکرنکن.به دکتر هم بگو احتمالش هست اشتباهی قرص داده باشی ختی قرص رو ببر. بزار سریع آزمایش بدن و بچه رو نجات بدن. د بجنب 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706