2376
2358
عنوان

توروخدا کمک کنین فکر کنم جون نوزادم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 7339 بازدید | 162 پست
آره منم همین فکر رو کردم. حیف از نوزادی که دست ایشونه

امیدوارم هر چه زودتر ببره اورژانس بچه رو

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دو سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوزاد زیر سه ماه معمولا گریه زیاد میکنن بیقراری میکنن باید صبور باشی تا این سه ماه بگذره حتی شربت استامین آفن ساده هم که برا نوزادا هست ممکنه رو مغزشون اثر بذاره چه برسه به این قرصا، من مرد میشناسم یه دونه متادون میخورد دوروز مث خرس میخوابید چه برسه به بچه، حتما ببرش دکتر الان ببری نجاتش میدن دست دست کنی دور از جونش یه بلایی سرش بیاد بعدش دکتر تشخیص میده به دادگاه اعلام میکنه چه اتفاقی افتاده اونوقت عواقبش بدتره

اسی واقعا مادره اون نوزادی؟

در باورم نمیگنجه....

عزیزان درخواست قبول نمیکنم،چند بار قبول کردم برخلاف اسم کاربری شون مثلا مرد بودند، 😐🤨خجالت بکشید ، شرم آوره... عاشقModern talking هستم❤
یه احمق از خدا بب خبری گداشت دهنش اما میوفته گردن من ک چرا حواست نبوده البته میگه اشتباهی دادم

برو جرش بده ینی چی گذاشت دهنش مگه اسباب بازیه، نوزاد حساسه نباید هرچیزی رو بزاری دهنش برو خونرو بزار رو سرش تا دیگه از این گها نخوره

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی لطفا برسون اون طفلی رو بیمارستان گناه داره اصلا حالم بد شد اول صبحی از هیچی نترس جون بچت مهم تره به خدا

دوست مهربونم میشه برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2372

خدارحم كنه توروخدا خبر بده حالم بد شد

خدای مهربونم چقدر خوبه که تورو دارم  هرزمان که بخواهم در هرمکان که اراده کنم  توهستی   جایی درحوالی من انگار گاهی هم نزدیکتر   در مرکزی ترین نقطه وجودم   ارام‌میشوم باحضورتان در نزدیکترین حدممکنمان   خدایا شکرت که هستی    
حتما سر کاریم وگرنه ی مادر چطور میتونه اینقد ریلکس باشه ممکن نیس

از ته قلبم آرزو میکنم سر کاری باشه

دوست مهربونم میشه برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

براي سلامتي طفل معصوم صلوات بفرستين خواهشا

خدای مهربونم چقدر خوبه که تورو دارم  هرزمان که بخواهم در هرمکان که اراده کنم  توهستی   جایی درحوالی من انگار گاهی هم نزدیکتر   در مرکزی ترین نقطه وجودم   ارام‌میشوم باحضورتان در نزدیکترین حدممکنمان   خدایا شکرت که هستی    

اولا سلامتی بچت خیلی خیلی از واکنش شوهرت مهمتره، خدایی نکرده بچت چیزیش بشه یا از دستش بدی، واکنش شوهرت بدردت میخوره اون موقع؟ دوما اونی که میگی قرص آرامبخش گذاشت دهن بچت برو جرش بده احمق نفهم مگه با نوزاد همچین کاری میکنن اصلا که بهش اجازه داده بدون اجازه خودت به بچت چیزی بده اونم دارو حالا اگه غذا بود ی چیزی، داد و بیداد کن پدرشو دربیار بچتم ببر دکتر، همین سکوت و ترست باعث شد به این روز بیفته بچت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام

منم باورم نمیشه 

عزیزان درخواست قبول نمیکنم،چند بار قبول کردم برخلاف اسم کاربری شون مثلا مرد بودند، 😐🤨خجالت بکشید ، شرم آوره... عاشقModern talking هستم❤

از این مادرای بی مسولیت که فقط هنر زاییدن بلدن زیادن😔خیلی ناراحت شدم برای نوزاد کوچولو 

منم اگه خواهرم نبود معلوم نبود زنده بمونم یا نه منو زایید انداخت یه طرف حتی کهنه منو عوض نمی‌کرد عفونت اداری شدید گرفتم حالا اجیم چند سالش بود ده سال اون منو بزرگ کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اً
اولا سلامتی بچت خیلی خیلی از واکنش شوهرت مهمتره، خدایی نکرده بچت چیزیش بشه یا از دستش بدی، واکنش شوه ...

احتمالا خواسته بچه بخوابه 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اً
از این مادرای بی مسولیت که فقط هنر زاییدن بلدن زیادن😔خیلی ناراحت شدم برای نوزاد کوچولو  منم ا ...

عزیزمممم💕💔

سلام صبحتون بخیر

خدا خواهره گلت رو برات حفظ کنه

سایه اش بالای سرت باشه

الهیییی

آمین🤲😘😍

2373