باهاش جاری هستم بعد تو جمع خونواده شوهرم پسرم که فوق العاده مودب هست و دو ساله هست خوابش میومد می‌رفت پسر ۸و۹ ساله جاریم رو میزد و اون بچه ها با شوخی خودشون داشتن حلش میکردن ومن چند بار بچم رو گرفتم اما دیدم بچم بیشتر و شدیدتر انجام میده و فقط تماشا می‌کردم و خواهرم هی می‌گفت خاله جون نکن و نمی‌رفت حداقل برم دو دقیقه بگیرمش حواسش رو پرت کنم کلا برای هرچیزی فقط میشینه سرجاش بکن نکن می‌کنه .

بعد یهو بهم تشر زد برو بچتو بگیر دیگه😤

منم برای اولین بار جوابش رو دادم از دستت ناراحت میشم اینجوری میکنی بعد خواهرم قهر کرد رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راستش تو باید بچت رو کنترل میکردی اون چیکار کنه..... حق با اونه

من چهار سال بچه خواهرم رو تا شب پیش خودم نگه میداشتم و پنج دقیقه اون خب بچم رو نگه داره اشکالش چیه منم بشدت خسته بودم . یا خواهرم نظر نده یکسره سر هرچیزی بکن نکن می‌کنه و میگه خوب تربیت نکردی بااینکه خونواده شوهرم می‌دونم خواهرم خودخواهه

من چهار سال بچه خواهرم رو تا شب پیش خودم نگه میداشتم و پنج دقیقه اون خب بچم رو نگه داره اشکالش چیه م ...

اینکه تو نگه داشتی خب لطف گردی ولی تو بچه خودتو کنترل کن انتظار نداشته باش از کسی.. بعدم براخونواده همسر پشت خواهرتو ول نکن . پشیمون میشی

اینکه تو نگه داشتی خب لطف گردی ولی تو بچه خودتو کنترل کن انتظار نداشته باش از کسی.. بعدم براخونواده ...

من انتظار نداشتم عزیزم اما جاریم هم بود جفتمون کنترل میکردیم و حواسم به بچم بود و اون روز از صبح مشغله داشتم چه اشکال داره اینهمه محبت در حقش کردم یه بار پنج دقیقه حواس بچه رو پرت کنه بجای بکن نکن . تا حالا یه بارم قربون صدقه بچم نرفته این درده؟؟؟؟😑هرجا میشینم میگه اینکارو بکن اونو نکن در صورتیکه خودش پر اشتباه هست و بچم واقعا با ادبه همش از تربیتش ایراد میگیره و بچه خودش که خودم بزرگش کردم رو پزش رو به بقیه میده و میگه بخاطر تربیت خودم بوده

عزیزم من چند بار رفتم بچم داشت می‌خندید و دیگه بیشتر از اون نمیتوتسنم 

اون پسرش هم می‌خندید؟ خب بچه مگه بیست سالشه یبار بگی بفهمه باید تربیتش کنی بزور برش داری ، از الان اینطور نباش

خواهرتونه دیگه. گذشت کنین.

بخدا یکی دو تا نیست انقدر فحش و بد و بیراه شنیدم و دلمو شکونده بچه نگه داشتم غذا پختم براش . یه بار پنج دقیقه بچم رو نگه داره خب .همیشه هم تو هر جمعی ادعای ادب و فرهنگش میشه ولی همه ازش بذشون میاد 

خواهرای بزرگ شانس دارن منم کلی بچه خواهرمو نگه داشتم اما دریغ ازینکه اون بچه منو نگه داره

آره بزرگ تره کاش فقط این باشه همیشه طلبکار بود و فحش میداد سر هرچیزی 😶😶😶

پیش همه هم میگه هم من سر کار رفتم هم به بچم رسیدم .

2706