2726
عنوان

۶ماه به لطف خدا گذشت

215 بازدید | 13 پست

امروز ماه ششم بارداری را به خواست خدا کامل میکنم، به ۶ ماه گذشته که نگاه میکنم میبینم سخت ترین و شیرین ترین و پر استرس ترین ۶ ماه زندگیمو گذروندم، میبینم که چقد استرس و نگرانی داشتم واس لکه بینی شدید؛ واس تشکیل قلب، واس ان تی، واس غربالگری، واس آنومالی و... ولی به لطف و رحمت و منت خدا همشون به خیر و خوشی گذشتن، از خدا میخوام همانطور که ۶ ماه پیشم بود و هوامو داشت، تا آخر بارداریم بلکه تا آخر زندگیم مواظب بچم باشه، خدا را هزار مرتبه شکر که منت دیدن معجزه ای تو زندگیم رو سرم گذاشت♥️

انشاءالله که نی نی تو سالم وصالح بغل بگیری😍😍 برای منم دعا کن🙏🏻🙏🏻

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر قرتی بازی دارین شماها من دو تا بچه حامله شدم کلا دو تا سونو رفتم این سونوهای بیخود نیاز نیس مگه ...

نه گلم اشتباه نکن اینا قرتی بازی نیست استفاده صحیح از علم روز هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
 ان شاءالله همه باردارا بچشونو سالم و سلامت بغل بگیرن، منو شماهم باهاشون♥️♥️♥️

انشاءالله🙏🏻🙏🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشاله سه ماه دیگه میاد تو بغلت

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله