2703
2553
من انقدر وحشت کرده بودم جلوم ایستاده بود البته صورتش پیدا نبود

آره خیلیییی بده میگن فقط میاد پیش زنای پاک همین قدر میدونم ازش

بی پناهی یعنی  ، زیر آوار کسی بمانی ک، قرار بود، تکیه گاهت باشدد..... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیز سوره بقره رو بزار باصدای بلند تو خونه پخش بشه تا چهل روز.نمیخام بترسونمت ولی اجنه و بختک هستن

من همش در حال قرآن خوندن و نماز خوندنم

برای حاجتم دعا کنید 
نمیدونی چیکار کنم

اگ بازم اومد با صدا بگو بسم الله اگرم نتونستی با صدا بگی تو دلت بگو همون لحظه گم میشه

2714
اگ بازم اومد با صدا بگو بسم الله اگرم نتونستی با صدا بگی تو دلت بگو همون لحظه گم میشه

باشه عزیزم حتما من گفتم شاید بهتر باشه دعا هم بگیرم

برای حاجتم دعا کنید 
من همش در حال قرآن خوندن و نماز خوندنم

بله سوره بقره برای دفع اجنه اس تا چهل روز باصدای بلند بزار تو خونه پخش بشه از گوشیت بزار خودت گوش کن فقط صداش تو خونه باشه

خواننده خاموش بودم پنج‌سال

همین ک سکته نکردی ازترس جای شکرش باقیه من موقع خواب چراغا خاموشه مامانم میاد رد شه بره مثلن اشپزخونه سکتع می کنم چ برسه ب مرد غریبه مشکی پوش ببینم تو چارچوب در 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

گلم آيه الكرسي زياد بخون مخصوصا هر شب يكي قبل از خواب بخون

قران صوت بزار با صداي بلند تو خونه و اتاقت

كتاب قران هم تو اتاقت تا حد امكان كنارت بزار

و اينكه براي بعضيا اتفاق ميفته و خوب دليل واضح نداره 

اما ممكنه بخاطر طلسم هايي باشه كه برات زدن يا اينكه خودشون سمتت اومدن، بهترين كار بالا گفتم انجام بدي و حتمااا يا هر روز يا هر دو سه روز يكبار اسپند دود كن و گاهي صدقه بده

اگر هم اعتقاد داري يه سركتاب بردار از كسي بپرس جايي ك قبول دارن برو دليلش بهت ميگه كامل

باشه عزیزم حتما من گفتم شاید بهتر باشه دعا هم بگیرم

نه الکی خودتو در گیر نکن گلم. اونا الکی نیستن بدتر باهات لج میکنه خودتو بزن ب بیخیالی میدونی با هرکی که لج کرده آخرش خفش کرده  با سنگینیش...  من خودم یک‌ بار از مرز مرگ برگشتم 

2706