2370
2358
من همش در حال قرآن خوندن و نماز خوندنم

بله سوره بقره برای دفع اجنه اس تا چهل روز باصدای بلند بزار تو خونه پخش بشه از گوشیت بزار خودت گوش کن فقط صداش تو خونه باشه

خواننده خاموش بودم پنج‌سال

همین ک سکته نکردی ازترس جای شکرش باقیه من موقع خواب چراغا خاموشه مامانم میاد رد شه بره مثلن اشپزخونه سکتع می کنم چ برسه ب مرد غریبه مشکی پوش ببینم تو چارچوب در 

فک میکنن خدا واسه آدم خوباس ولی نمیدونن با ما بدا بیشتر زد و بند داره😎😎😎
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

گلم آيه الكرسي زياد بخون مخصوصا هر شب يكي قبل از خواب بخون

قران صوت بزار با صداي بلند تو خونه و اتاقت

كتاب قران هم تو اتاقت تا حد امكان كنارت بزار

و اينكه براي بعضيا اتفاق ميفته و خوب دليل واضح نداره 

اما ممكنه بخاطر طلسم هايي باشه كه برات زدن يا اينكه خودشون سمتت اومدن، بهترين كار بالا گفتم انجام بدي و حتمااا يا هر روز يا هر دو سه روز يكبار اسپند دود كن و گاهي صدقه بده

اگر هم اعتقاد داري يه سركتاب بردار از كسي بپرس جايي ك قبول دارن برو دليلش بهت ميگه كامل

باشه عزیزم حتما من گفتم شاید بهتر باشه دعا هم بگیرم

نه الکی خودتو در گیر نکن گلم. اونا الکی نیستن بدتر باهات لج میکنه خودتو بزن ب بیخیالی میدونی با هرکی که لج کرده آخرش خفش کرده  با سنگینیش...  من خودم یک‌ بار از مرز مرگ برگشتم 

کاربری دست دو نفر              تاپیکای متاهلی مال خاهرمه
همین ک سکته نکردی ازترس جای شکرش باقیه من موقع خواب چراغا خاموشه مامانم میاد رد شه بره مثلن اشپزخونه ...

خیییییلیییی ترسیدم داشتم میمردم

برای حاجتم دعا کنید 
2372
واقعا؟؟؟؟وای ترسیدم

عزیزم گفتم اونایی ک با دعا اذیتش میکنن.. خودتو بزن ب بیخیالی همین ک اومد فقط یادت باشه بسم الله بگی اونا نیترسن و فوری ناپدید میشن حتی تو ذهنت و دلت

کاربری دست دو نفر              تاپیکای متاهلی مال خاهرمه

عزیزم اولا که دلیل علمی داره 

در اثر خستگی زیاد یا فشار جسمی و روحی 

وقتی در خواب عمیق فرو رفتیم 

زمانیکه میخوایم بیدار بشیم اگر مغز چند ثانیه زودتر بیدار بشه و جسم هنوز توی خواب باشه این اتفاق میفته که نمیتونیم مثلا بلند شیم یا تکون بخوریم 

برای منم پیش اومده . در مورد اون فردی هم که میبینیم معمولا بخاطر استرس ایجاد شده توی اون لحظاته که فکرمون به اون سمت میره 

من خودم هر بار اینطوری شدم بسم الله گفتم و بدنم آزاد شده 

چاره اش هم همین قرآن گذاشتن بالای سره و اینکه خودمون رو در طول روز خیلی خسته نکنیم . 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم تيكر تولد سه سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2373