2733
2734
عنوان

آرامگاه بابا رکن الدین اصفهان

392 بازدید | 5 پست

داشتم توی نت میچرخیدم الان آرامگاه بابا رکن الدین برام بالا اومد دوستای اصفهانی اطلاعاتی دارین ازین آرامگاه میگن که کسی که بره سر مزارشون و یاسین بخونه حاجت روا میشه درسته؟کسی بوده که رفته باشه سر مزارشون؟

یک صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرست♥️هر کسی به مدل خودش به خدا وصل میشه به عقاید هم احترام بزاریم🌱

من رفتم سرمزارشون میگن خیلی حاجت میده براشون سوره یاسین بخونید خودشون هم وقتی زنده بودن برای رفع مشکلاتشون سوره یاسین میخوندن 

من از موقعی که رفتم تقریبا مشکلاتم رو به حل شدن رفت 

براتون اون لبخندی رو آرزو میکنم که بعدش میگین"آخیش بالاخره شد"میدونی رسیدن کلا قشنگهرسیدن به آدمی که دوست داریرسیدن به شغل مورد علاقت،رسیدن به رویاهاتبراتون رسیدن رو آرزو میکنم :)                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه می‌رسد برای ازدواج زود و خوب منم دعا کنید لطفا

چشم حتما عزیزم‌ انشالله یه بخت خوب نصیبت بشه

براتون اون لبخندی رو آرزو میکنم که بعدش میگین"آخیش بالاخره شد"میدونی رسیدن کلا قشنگهرسیدن به آدمی که دوست داریرسیدن به شغل مورد علاقت،رسیدن به رویاهاتبراتون رسیدن رو آرزو میکنم :)                                           
من رفتم سرمزارشون میگن خیلی حاجت میده براشون سوره یاسین بخونید خودشون هم وقتی زنده بودن برای رفع مشک ...

چقد خوب شما بازم میرین سر مزارشون؟

یک صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرست♥️هر کسی به مدل خودش به خدا وصل میشه به عقاید هم احترام بزاریم🌱