2726
عنوان

کسی که می‌گفت عاشقمه می‌گفت جونشم ولم کرد رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1916 بازدید | 69 پست
از هر چی پسره بدم میاد اعتماد چی دست خودم باشه هرگز ازدواج هم نمیکنم اینجوری حس پاکت رو بریزی به پاش ...

بنظرم برو خداروشکر کن ندیدیش چون وابسته تر از الان میشدی واست خیلی سخت تر بود 

نمیدونم الان تو چه حالی هستی 

تجربه کردما ولی نمیتونم خودمو از لحاظ روحی بزارم جات 

امیدوارم زودتر یادت بره چیشد و قوی تر برگردی 

یعنی انقدر بد بودم ؟ انقدر بی ارزش بودم ؟ مگه چیکارش داشتم جز ابراز علاقه و قربون صدقه چی کم داشتم آ ...

چرا تو بد باشی؟اشتباهات دیگران رو گردن خودت ننداز....عزیزم ۶ماه با تو صحبت کرده نیومده جلو بعد یک هفته ای رفته جای دیگه خواستگاری؟من اصلا برام قابل هضم نیست حسم اینه فقط پیچوند و تمام

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا از دهنت بشنوه چون من هرگز نمی‌بخشمش تا روزی که هستم نمی‌بخشم بد دلمو سوزوند

حقته نباید ببخشی انشالله  باچشم خودت می بینی که تاوان پس میده

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چن وقت باهاش بودی؟ شاید داره شوخی میکنه باهات

نه شوخی نیست شش ماهه با همیم کاملا جدی امروز خدافظی کرد گفت دارم ازدواج میکنم باید کل گذشته رو پاک کنه و از همه دور بشه منم مثل یه تیکه آشغال انداخت دور

2728

عزیز دلم این تجربه برای زندگی شما لازم بود

رابطه از راه دور خیلی معتبر نیست

بعدها کسی رو پیدا میکنی ک به این روزای خودت حتی فکر هم نمیکنی... 

یارب ، نظر تو برنگردد ...برگشتن روزگار سهل است...
بهتر  به این فک کن که لیاقتت نداشته

میدونم نداشته ولی کی بیاد اینو به دل احمقم بگه به دل سادم بگه که جز حماقت هیچی یاد نگرفته اینحوری منو سوزونده

چرا تو بد باشی؟اشتباهات دیگران رو گردن خودت ننداز....عزیزم ۶ماه با تو صحبت کرده نیومده جلو بعد یک هف ...

برام مهم نیست پیچونده یا واقعا ازدواج می‌کنه گفت یهویی شده کار خانوادشه خودش هم ناراحته فکر کرده خرم ازدواج زوری آخه ؟ اونم پسر برام مهم نیست مهم منم که بازی خوردم مهم خریت منه راست بگه با نه چه فرقی داره

عزیزدلم خداروشکر از این چاه بیرون اومدی 

باید الان خوشحال باشی 

خدا خیلی دوست داشته 

دیگه خودتو درگیر این رابطه های بی سرو ته نکن 

که جز غم وازدست دادن ارامش وگناه چیزی نصیبت نمیشه 

تویی تنها امیدم یا رب❤

خیلی تکراری شده که دخترا میگن پسر گولم زد😏یعنی به عقل و شعور خودت توهین میکنی، اتفاقا قشنگ هم دخترا حالیشونه که طرف پیگیر نیست، سرد حرف میزنه، عوض شده ولی هی آویزون میشن به خاطر اینکه روزهای اول خوب بوده باهشون، یه واحد درسی آویزون نباشیم، فکر نکنیم پسرها خدا هستند باید تو برنامه درسیشون گذاشته بشه، از راه دور اینجور شکست عشقی خوردی؟پسرها اصلا به یه ورشونه، الان سن دلبستنه؟؟؟ برو خوش باش بابا

عزیز دلم این تجربه برای زندگی شما لازم بود رابطه از راه دور خیلی معتبر نیست بعدها کسی رو پیدا میکن ...

با این تجربه تلخ از هر چی مرده بدم میاد عمرا دوباره اشتباهمو تکرار کنم که چی بشه دوباره بشکنن منو ؟ 

خیلی تکراری شده که دخترا میگن پسر گولم زد😏یعنی به عقل و شعور خودت توهین میکنی، اتفاقا قشنگ هم دخترا ...

راسته دل من خره حرفی ندارم حرفات حقه خریت رو به روم آوردی کاملا

عزیز دلم این تجربه برای زندگی شما لازم بود رابطه از راه دور خیلی معتبر نیست بعدها کسی رو پیدا میکن ...

من فقط امیدوارم زودتر فراموش کنم ادم جدید نمیخوام تو زندگیم همین جهنمی که هست فقط تموم بشه بره 

برام مهم نیست پیچونده یا واقعا ازدواج می‌کنه گفت یهویی شده کار خانوادشه خودش هم ناراحته فکر کرده خرم ...

خب الان مهم خودتی بعدش داری بخودت توهین میکنی و خودخوری؟ولش کن اینجور ادما لیاقت تفم ندارن چه برسه اینا

من سپردم به خودش هرچه خدا میخواهد...❤
عزیزدلم خداروشکر از این چاه بیرون اومدی  باید الان خوشحال باشی  خدا خیلی دوست داشته  ...

خدا دوستم داشته شکی نیست خدا همیشه مراقبم بوده صلاحم این بود میدونم ولی نمیتونم با خودم و حماقتم کنار بیام از خودم متنفرم 

2706