2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره عزیزم ان تی و آنومالی دو تا از سونوهای مهمی هستن که واجبه بری هزینه آنومالی ششصد شد تو شهر ما،تو بیمارستانا کمتره ولی خب هر جور شده این پول رو جور کن اگه شده قرص بگیر و برو یه جای خصوصی خوب برا راحتی خیال خودت

چرا چیزی که نمیدونی راهنمایی غلط می دی؟

شما دانای کلی باشه،اما اگر خانواده نخواد می‌تونه هیچکدوم نره،کسی نمیتونه مجبورش کنه.هیچ سونویی هم صددرصد نیس،۱۰درصد خطا دارن.من همشو رفتم.پسرم اختلال داره،دوستم برای سه تا بچه ،هیچکدومو نرفت همه سالمن خداروشکر.سونوی میری که چی بشه؟؟؟؟؟که اگه مشکلی هست جلوشو بگیری؟پس اینهمه بچه بیمار از کجا میاد؟؟؟؟؟

Sami2255سابق.یک عدد تعلیقی هستم🥴😅
آره عزیزم ان تی و آنومالی دو تا از سونوهای مهمی هستن که واجبه بری هزینه آنومالی ششصد شد تو شهر ما،تو ...

مال خواهرم پارسال ۶۵٠ شددد

بی پناهی یعنی  ، زیر آوار کسی بمانی ک، قرار بود، تکیه گاهت باشدد..... 
شما دانای کلی باشه،اما اگر خانواده نخواد می‌تونه هیچکدوم نره،کسی نمیتونه مجبورش کنه.هیچ سونویی هم صد ...

اها..انشالله پسرتون خدا حفظ کنه و سلامت باشه همیشه من ک نمی‌دونستم شما  به مشکل بر خوردین .اما در کل میگم  منم سر همین گفتم  ضروریه رفتنش ک اینهمه بچه بی گناه اینطور با مشکل به این دنیا نیان 

اها..انشالله پسرتون خدا حفظ کنه و سلامت باشه همیشه من ک نمی‌دونستم شما  به مشکل بر خوردین .اما ...

میشناسم مادری که آزمایش و سونوهارو آلمان و نروژ هم فرستاده،گفتن بچه مشکل نداره،کاملا سالمه.که متاسفانه هر دو بچه،میکروسفال شده،سونویی که حتی قادر نیست تشخیص بده سر جنین ازحد طبیعی کوچکتر یا بزرگتره،رفتن و نرفتنش چه فرقی داره؟؟اینا همه جیب پر کردن خودشونه،هیچی در هیچ جای دنیا اجبار نیس.اینابه کنار،اگر سونو مشکل رو هم تشخیص بده باز مجاز به سقط نیستین.خب پس چه فایده.مشکل پسرم آنچنان حاد نیس.اما خب... بگذریم،ایشون هم گفتن دیگه دستشون تنگه فعلا.نره بهتره

Sami2255سابق.یک عدد تعلیقی هستم🥴😅
چچه خوب تو شهر ما کلا هزینه ها خیلی بالاست من ان تی رو 500دادم آنومالی هم 640در اومد

نه من آن تی۲۵۰ آزمایش هم ۲۵۰اگ انومالی۴۳۰ 

سونو قلب هم ۱۴۵

آزمایش اولی هم ۱۳۰ازمایش قند و کم خونی رفتم درمانگاه ۱۷تومن شد 

اً
2706