2726

یک هفته ای میفته مراقبت هم فقط باید چرب نگه داری و حتما بعد از شستشو دوباره پماد بزنی  پسر من شش روزش بود ختنه ش کردیم هیچی نفهمید 

بهتر بود خیلی زودتر انجامش می‌دادین ولی خب باز یه سالگی از سه چهار سالگی خیلی بهتره بهش استرس وارد نکن جلوش از بریدن و ... حرف نزن اگر میخوای حین شستشو باهاش حرف بزنی و براش توضیح بدی بهش بگو دکتر مهربون با مهارتی که داشت قسمت اضافه پوست رو جدا کرد واسه همین خیلی زود خوب میشه 

حس ترس و نگرانی بهش منتقل نکن با چهره خنثی به حلقه ش نگاه کن و پماد بزن همه واکنش های چهره ت توی ذهن بچه ت میمونه و حسش رو نسبت به آلت تناسلیش شکل میده 

.
من پنجشنبه ختنش کردم ۱سالشه پسرم خیلی نگرانم 

منم به خاطر کرونا، پسر دومم رو یازده ماهگی ختنه کردم

پماد هم نمی زدم اونجور که یادمه، فقط اولاش با دستمال مرطوب تمیزش می کردم

فک کنم روز اول رو فقط 

خدا رو شکر مشکل خاصی هم نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پمادتاچندروزبایدبزنه

پماد نههه گناه داره خیلی درد داره چجوریی میخایی بمالونی آخه.. بهت یه قطره میدن بیحسی هس خیلیییی کمک میکنه و یه دونه هم بتا میدن.  هر وقت بچتو با صابون شستی( حداقل روزی دو بار بشور ک عفونت نکنه) اون قطره ای ک بهت دادن دو سه قطره بریز روش آروم میکنه بعدشم یکم بتا ک اگ خدایی نکرده عفونت کنه این جلوشو میگیره محافظشم حتما بزار تا وقتی ک کامل خوب نشده وگرنه ب مای بیبی اینا بخوره عفونت میکنه

بی پناهی یعنی  ، زیر آوار کسی بمانی ک، قرار بود، تکیه گاهت باشدد..... 
2728
محافظ نداره ک اخع دکترپماد دادبهش

یه چیزی نرمه و پلاستیکه میدن ک بزاری رو اونجاش ک ب پوشک و اینا نخوره درد نگیره اسمش محافظه مگ میشه ندن.  برو از داروخونه بخر 

بی پناهی یعنی  ، زیر آوار کسی بمانی ک، قرار بود، تکیه گاهت باشدد..... 
اره ولی شل ببند پوشکشو مسکن بهش نداده دکتر ؟ دقیق یادم نیست ولی تا جایی که یادمه به پسرم استامینوفن ...

ممنون عزیزم اره بهش دادمسکن عزیزم با اب بشورم هرروز بعدپمادبزنم

تو پوشک اذیت نمیشه اصلاااا خودتو ناراحت نکن فقط موقع شستنش با دسمال کاغذی خوب خشکش کن پمادشو بزن یادمه مال پسر من پماد چشمی داده بود،بعد پوشکش کن سر سه روز حلقه شل میشه چهار روز میفته سر یک هفته کاملا دیگه خوب شده بچه ات چن وقتشه

2706