2410
2553
عنوان

به خواستگارم جواب رد دادم

237 بازدید | 10 پست

یه خواستگار برام اومد لیسانس داشت ولی کار خوبی نداشت شرکت کار میکرد خونه و ماشین داشت 

من خودم دانشجو ام سطح مالی خانوادمون ازاونا بالاتر بود و تو رفاه کامل بزرگ شدم بنظرم بااین ازدواج سطح زندگیم خیلی پایین می اومد 

کار درستی کردم؟

وضعش که بد نبوده خونه و ماشین هم که داشته از قیافه و اخلاقش چی؟

حقوقش خوب نبود منم از بچگی تو رفاه کامل بزرگ شدم تخمل سختی ندارم دوست ندارم سطح زندگیم بیاد پایین .

قیافش معمولی بود نه زشت نه خوشگل 

اخلاقش دیگه با یه جلسه نمیشه چیزی گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
حقوقش خوب نبود منم از بچگی تو رفاه کامل بزرگ شدم تخمل سختی ندارم دوست ندارم سطح زندگیم بیاد پایین . ...

من ک نمیدونم چه جوریه ولی وقتی به دلت نبوده بهتر اخرش بدتر میشه

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗
کار خوبی کردی هم سطح نبودن مخصوصا وقتی مرد سطح مالیش پایینتره خیلی تو زندگی مشکل به وجود میاره.

اوهوم میدونی دنیا خودش پراز مشکلات و سختیه اینکه ادم دستی دستی خودش رو بندازه تو سختی یجور خریته

2714

دوست داشتن و دوست داشته شدن به نظر پن توی زندگی اولیت اوله (ارزش واحترام و محبت و....)

بعد اینا پول و کار و خونه و ماشین همه میاد و میره

برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرس
دوست داشتن و دوست داشته شدن به نظر پن توی زندگی اولیت اوله (ارزش واحترام و محبت و....) بعد اینا ...

مزخرفات و چرت و پرت و شعاره اول ادم باید شکمش سیر باشه تا عاشقی کنه باعشق نمیشه کرایه خونه و قسط و زندگی کرد!

مزخرفات و چرت و پرت و شعاره اول ادم باید شکمش سیر باشه تا عاشقی کنه باعشق نمیشه کرایه خونه و قسط و ز ...

شاید

به هر حال امیدوارم که خوشبخترین باسی عزیزم

برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرس