2726

وقتی ۱۶سالم بود تو مدرسه یه دوست صمیمی داشتم که علاقه عجیبی بهش داشتم و هنوز دارم فقط دو سال دوست بودیم بعدش فاصله افتاد بینمون و بیشتر از جانب اون بود.الان ۲۲ سالمه هنوز گاهی خوابشو میبینم بیدار میشم بی قرار میشم دلم میخواد باهاش حرف بزنم شمارشم ندارم اگه هم داشتم الان زنگ بزنم چی بگم اون حتما دیگه بهم فکر نمیکنه ولی من خیلی خوابشو میبینم.مثل یه عشق نافرجام داره اذییتم میکنه این داستان😐

راستی هر دختری میبینم شبیه اونه ازش خوشم میاد ناخواسته محوش میشم دلم میخواد نگاش کنم تا یکم دلتنگیم کم بشه 

به آقایون حس داری؟ 

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
2728
وای اشتباهی بهت درخواست دوستی دادم 😬 چجوری لغوش کنم

جز تو چند نفر دیگه هم دادن فک کنم سوء تفاهم پیش اومده🤣

فدا سرت خب بزار دوست باشیم چی میشه مگه 🤪

شوخی کردم خودم لغوش میکنم نگران نباش😁

جز تو چند نفر دیگه هم دادن فک کنم سوء تفاهم پیش اومده🤣 فدا سرت خب بزار دوست باشیم چی میشه مگه 🤪 ...

نه بابا نیاز نیس لغوش کنی😀💜

گفتم سو تفاهم پیش نیاد برات

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
شوهر دارم😂

وای🌝پایدار

دوستتو از طریق اینستا پیداش کن(البته اگه اینستا باز بشه) 

2706